Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Guild Wars Hack [REAL ONE]
#11

im usunięcie go. także czym jest botnet?
Reply
#12

Botnet jest terminem żargonu dla zbioru robotów programistycznych lub botów, które działają autonomicznie. Twórca botnetu może zdalnie kontrolować grupę, zwykle za pomocą środków takich jak IRC, i zwykle w nikłych celach. Przy okazji sądzę, że ludzie próbujący włamać się do GW marnują czas. Jeśli istnieje rzeczywisty hack, który działa - Arenanet szybko się dowie, zabraniając osobie, która go używa, i łata. WSZYSTKO ZOSTAŁO ZAPISANE NA PILOTA SERWERA ZDALNEGO - TO JEST GDZIE PRAWDZIWE INFO O TWOJEJ CHARAKTERZE JEST KEPT. Jeśli nie wiesz, jak włamać się na rzeczywiste komputery (co jest nielegalne - również nie głośno mówić o Unknowncheats), naprawdę wątpię, że uda ci się zhackować GW.
Reply
#13

czy to wirus / botnet? a także, merc, dlaczego, do cholery, twierdzisz, że działa, gdy oczywiście nie robi tego? to działa dla ciebie? jak opublikować zrzut ekranu? Prawdopodobnie ukradłeś to z MPC lub gdzieś i po prostu chcesz ubiegać się o kredyt.
Reply
#14

Moja teoria: Najwyraźniej stara się rozpowszechniać złośliwy kod - gdybym był administratorem, już bym go zakazał.
Reply
#15

To był bardzo prawdopodobny wirus i usunął plik, więc zakładałem, że to botnet lub trojan złośliwy. Wątek zamknięty Użytkownik jest obserwowany
Reply
#16

Zacytować: Napisał Ruffian Moja teoria: Najwyraźniej stara się rozpowszechniać złośliwy kod - gdybym był administratorem, już bym go zakazał. nie będzie żadnych zakazów, chyba że zostanie wykazany dowód. Ponadto nie jestem moderatorem tej sekcji i nie jest to moja firma, aby podjąć działania.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)