Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Guild Wars Hack [REAL ONE]
#1

mój przyjaciel kupił to dziecko z EBAY.   [whew]   Zeskanował go za pomocą web-skanerów, powiedział czysto, ale twoje powitanie to zrobić samemu. Pomyślałem, że będę się nim dzielił, ponieważ zabrało mi to przyjaciela na zawsze.
Reply
#2

jego awight..its hack..now, że patrzę na to mogę być w stanie zrobić lepsze .... miły host ^^
Reply
#3

nie działa, może został załatany? lol to również moje nadzieje. btw, jeśli to zadziała, czy działałoby w pvp? to byłoby sycące
Reply
#4

to działało w pvp ... również umiejętności +50 w bohaterze wydają się działać dla mnie
Reply
#5

jak zmusiłeś go do działania? czy naciskałeś przed rozpoczęciem gry? btw dlaczego mam negatywną reputację? Czy zrobiłem coś nie tak?
Reply
#6

To jest prawdopodobnie wirus Nie pobieraj do następnego powiadomienia Najprawdopodobniej jest to botnet, a skanery nie będą go pobierać. Nie pobieraj, dopóki moderator nie powie nic.
Reply
#7

do cholery !!! o nie
Reply
#8

W porządku, po prostu przeskanowałem to dla wszystkich użytkowników z nortanem, jego czystością. uff
Reply
#9

Zacytować: Napisał Cheatster W porządku, po prostu przeskanowałem to dla wszystkich użytkowników z nortanem, jego czystością. uff Przeczytajmy powyżej Najprawdopodobniej jest to botnet, a skanery nie będą go pobierać. Nie pobieraj, dopóki moderator nie powie nic. Ponadto nie można podwójnie pisać.
Reply
#10

przepraszam, czego mogę użyć, aby upewnić się, że to nie jest botnet? w żaden sposób to nie działa, więc możesz równie dobrze usunąć link.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)