Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#11

Zaktualizowano do wersji 1.02. Późna aktualizacja, ale musiałem naprawić wiele rzeczy. Zmienił się cały projekt kodu wokół operacji PE. Link do pobierania znajduje się w pierwszym poście. Zacytować: Originally Posted by Changes - v1.02 Dodano funkcję konfiguracji skróconego klucza dla podstawowego zestawu kluczy i akcji oraz kluczy; Naprawiono funkcję wyszukiwania otwartego okna procesu, która nie była w stanie nacisnąć powrotu, aby otworzyć pierwszy wynik wyszukiwania; Naprawiony zakończony proces nie został wykryty, pozostawiając CrySearch w stanie ślepym (poprawka dotycząca poprawki w wersji 1.10); Dodano możliwość tworzenia procesu z pliku zamiast otwierania istniejącego; Dodano kolejne warunki skanowania dla zwiększonej i zmniejszonej wartości; Ulepszono sprawdzanie procesów x64 podczas korzystania z x86 CrySearch; Zmieniono CrySearch x64, aby był w pełni kompatybilny z procesami Wow64; Dodano kilka optymalizacji rozmiaru kodu; Dodano przeglądanie IAT (w zakładce: Import); Usunięto ostrzeżenie przy pierwszym uruchomieniu, ustawienia domyślne są po cichu przywracane. Zachowaj dodatki!
Reply
#12

Pomocną rzeczą byłoby, aby móc zobaczyć TEB i PEB w uporządkowany sposób
Reply
#13

Kilka wskazówek, próbowałem otworzyć proces chroniony przez HackShield (po załadowaniu zabezpieczenia Hackshield) za pomocą aplikacji 64-bitowej i rozbił się. Innym prostym pomysłem jest utworzenie funkcji "Break and trace" w celu pobrania rejestrów, gdy adres jest edytowany (możesz łatwo to zrobić z biblioteką DLL, która stworzyła VEH w wybranym procesie i rozmawia z CrySearch), która może być użyta dla osób, które nie mogą debugować procesu bezpośrednio z Olly ... Aha i ostatnia rzecz, gdybym była tobą, modyfikować sposób wyszukiwania, lepiej mieć szybsze i bardziej dynamiczne wyszukiwanie, takie jak CE ... Ale aplikacja jest świetna, naprawdę szybkie wyszukiwanie ... Użyję jej, a generowanie kodu jest bardzo przydatne.
Reply
#14

Dobra aktualizacja evolution536! Cieszę się, że wciąż pracujesz nad projektem. Czy masz jakieś zamiary na uwolnienie źródła w pewnym momencie?
Reply
#15

Dobra ewolucja pracy536! Używam jej już od jakiegoś czasu i dzięki aktualizacjom jest naprawdę dobra. Kontynuuj
Reply
#16

Zacytować: Napisał AceStryker Kilka wskazówek, próbowałem otworzyć proces chroniony przez HackShield (po załadowaniu zabezpieczenia Hackshield) z aplikacją 64-bitową i się zawiesił. Czy muszę zapytać, która gra i system operacyjny? Przetestowałem Ace Online na maszynie wirtualnej Windows 7 x64, ale hackshield wcale nie przeszkadza CrySearch. Całkiem źle, ale dobrze ... Zacytować: Czy masz jakieś zamiary na uwolnienie źródła w pewnym momencie? Jeszcze nie, ale CrySearch nie jest nawet bliski ukończenia. Mogę równie dobrze wypuścić źródła w przyszłości, ale nie chcę na razie niczego obiecywać. Jednak jeśli istnieją członkowie, którzy mają pytania dotyczące funkcji zaimplementowanych w CrySearch, nie robię zamieszania związanego z publikowaniem kodu CrySearch, aby im pomóc.
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by evolution536 Czy muszę zapytać, która gra i system operacyjny? Przetestowałem Ace Online na maszynie wirtualnej Windows 7 x64, ale hackshield wcale nie przeszkadza CrySearch. Całkiem źle, ale dobrze ... Jeszcze nie, ale CrySearch nie jest nawet bliski ukończenia. Mogę równie dobrze wypuścić źródła w przyszłości, ale nie chcę na razie niczego obiecywać. Jednak jeśli istnieją członkowie, którzy mają pytania dotyczące funkcji zaimplementowanych w CrySearch, nie robię zamieszania związanego z publikowaniem kodu CrySearch, aby im pomóc. PointBlank BR, Windows 8 x64.Hackshield wersja: 5.6.28.404
Reply
#18

Świetny program i służy tak bardzo, że nie zamierzam tu o tym rozmawiać, nie bardzo szybko się rozwali ... kkkk Gratulujemy ewolucji !!
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)