Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pobierz wersję gry bez pobierania
#1

Cześć,   Czy można znaleźć aktualną wersję gry (np. 3.8.22.0) bez pobierania gry lub korzystania z klienta Steam? Zastanawiam się nad czymś podobnym do SteamDB, o które można zapytać o te informacje. SteamDB nie wydaje się jednak wystawiać wersji gry (przynajmniej w tym formacie).   Potrzebuję skryptu, który powinien reagować na każdą aktualizację gry.   BTW, interesuje mnie to tylko dla PUBG, dlatego publikuję moje pytanie na tym forum zamiast na bardziej ogólnym.
Reply
#2

Jeśli nie dbasz o numer wersji (3.8.22.xx), może to działać: https://prod-live-front.playbattlegrounds.com Kod: ... Lokalizacja . href = "https: //prod-live-front.playbattlegrounds.com/app/pc-1.8-2018.05.09-2838/index-steam.pc-1.8-2018.05.09-2838.html? ..." https: //prod-live-front.playbattlegr...main.bundle.js z góry Kod: ... Twoja wersja klienta to 1.2. 3. Wyjdź z gry i zaktualizuj ją do wersji 3.8. 22 dołączyć do gry .... Wersja kropki jest nieco trudniejsza ...
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by Shalzuth Jeśli nie dbasz o numer wersji (3.8.22.xx), może to działać: https://prod-live-front.playbattlegrounds.com Numer wersji jest rzeczywiście najważniejszą częścią moich potrzeb, ale to bardzo dobry wynik, dziękuję! Sprawdzę, czy mogę użyć interfejsu API lobby, aby pobrać te informacje. A teraz, gdy o tym myślę, dostępny jest również publiczny interfejs API, więc może go tam znajdę. nie
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by Shalzuth https://prod-live-front.playbattlegrounds.com Źródło tego wydaje się zawierać to, czego szuka się: "verreq": "3.8.22"
Reply
#5

Możesz pobrać historię aktualizacji tutaj: https://steamdb.info/depot/578081/ Niestety nie ma numeru wersji, tylko manifest i znacznik czasu. Zamiast sprawdzać numer wersji, może możesz sprawdzić datę ostatniej modyfikacji i porównać z datownikiem ostatniej aktualizacji? Mniej wiarygodne, ale może działać?
Reply
#6

@ UserName159 @ Raiiindrops Doceniam pomocników, ale naprawdę potrzebuję uzyskać pełny numer wersji. To nie jest wymóg kosmetyczny (nie pytaj mnie dlaczego). Na razie prawdopodobnie po prostu ściągnę TslGame.exe po każdej aktualizacji za pomocą DepotDownloader i wyodrębnię z niej numer wersji. Wciąż lepszy niż instalowanie Steama lub pobieranie wielu GB, gdy BH przesyła dużą aktualizację. Ale rozwiązanie, które nie wymaga pobierania ~ 30 MB po każdej aktualizacji byłoby jeszcze lepsze
Reply
#7

Zacytować: Napisał MarkEmil @ UserName159 @ Raiiindrops Doceniam pomocników, ale naprawdę potrzebuję uzyskać pełny numer wersji. To nie jest wymóg kosmetyczny (nie pytaj mnie dlaczego). Na razie prawdopodobnie po prostu ściągnę TslGame.exe po każdej aktualizacji za pomocą DepotDownloader i wyodrębnię z niej numer wersji. Wciąż lepszy niż instalowanie Steama lub pobieranie wielu GB, gdy BH przesyła dużą aktualizację. Ale rozwiązanie, które nie wymaga pobierania ~ 30 MB po każdej aktualizacji byłoby jeszcze lepsze Czy zaczniesz p2c czy coś? Powód, dla którego chcesz to zrobić, jest dość łatwy, po prostu nie tak bardzo dla większości z nas, aby to usprawnić. Mimo to sprawia, że kod jest bardziej elegancki, jeśli po prostu to wiesz. Jestem pewna, że widziałem pełną wersję wysłaną przez przewód w przeszłości - może właśnie na początku matchmakingu? Spróbuję go znaleźć ...
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by Quarrel Czy zaczniesz p2c czy coś? Powód, dla którego chcesz to zrobić, jest dość łatwy, po prostu nie tak bardzo dla większości z nas, aby to usprawnić. Haha nie, przejście p2c to zbyt wiele problemów. Dzielę się swoimi rzeczami z kilkoma "przyjaciółmi" i jestem zmęczony aktualizowaniem go ręcznie, więc chcę zrobić coś bardziej automatycznego bez dodawania zbyt wielu informacji w kodzie, ponieważ przyjaźń nie jest niezawodną koncepcją ... Zacytować: Originally Posted by Quarrel Mimo to sprawia, że kod jest bardziej elegancki, jeśli po prostu to wiesz. Jestem pewna, że widziałem pełną wersję wysłaną przez przewód w przeszłości - może właśnie na początku matchmakingu? Spróbuję go znaleźć ... Jest wysyłany przez klienta podczas logowania w lobby (HTTPS + WebSocket), jak również do serwera gry w fazie logowania (już zaszyfrowana komunikacja). Nie, że tak naprawdę potrzebujemy tego, ale to implikuje część "zbyt wiele informacji"
Reply
#9

Zacytować: Napisał MarkEmil Haha nie, przejście p2c to zbyt wiele problemów. Dzielę się swoimi rzeczami z kilkoma "przyjaciółmi" i jestem zmęczony aktualizowaniem go ręcznie, więc chcę zrobić coś bardziej automatycznego bez dodawania zbyt wielu informacji w kodzie, ponieważ przyjaźń nie jest niezawodną koncepcją ... Jest wysyłany przez klienta podczas logowania w lobby (HTTPS + WebSocket), jak również do serwera gry w fazie logowania (już zaszyfrowana komunikacja). Nie, że tak naprawdę potrzebujemy tego, ale to implikuje część "zbyt wiele informacji" możesz po prostu zautomatyzować program, uruchomić grę, zdobyć to, czego potrzebujesz, nagrać plik, ponownie uruchomić grę, uzyskać informacje z tego pliku i Voila!
Reply
#10

Po prostu użyj downloadera składu, aby uzyskać dostęp do exe. Dane meta exe zawierają numer wersji jako wersję pliku i wersję produktu. Nie trzeba uruchamiać gry, ani pobierać ruchu sieciowego.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)