Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cod6 Modern Warfare 2 niewykryty zewnętrzny hack v1.6.1

INSTRUKCJE / SPOSÓB UŻYCIA: F3: celownik Włącz lub wyłącz to, aby uzyskać dokładniejszy cel. F4: Explosive Esp Włącz to, aby zobaczyć wrogą granat, rury, claymory, ogłuszenia itp. F5: Aimbot Użyj tego, aby zablokować wroga, gdy są w pobliżu celownika. F6: F7: Knifebot Taki sam jak Tubebot. Knifebot służy do rzucania nożem, więc wiesz. Połącz wyposażenie z "G" lub "Middle Mouse Button" F8: Autostab Sam wyjaśniający. F9: Triggerbot Wystrzeliwuje, gdy celujesz w cel za pomocą aimbota za pomocą prawego przycisku myszy. Upewnij się, że zwiążesz ogień, lewą myszkę i klawisz H !!!! F10: Radar Sam wyjaśniający. F11: Box Esp Sam wyjaśniający. F12: Snapline Narysuj linie, aby łatwo zlokalizować wrogich graczy   * Bardziej szczegółowe funkcje: Funkcje ESP: - BoxESP - prostokąt + nazwa + odległość (w metrach lub ft) - Gładki aimbot (prawy przycisk myszy i klawisz HOME), możesz dostosować szybkość aimbota - Rzucanie nożem bota (klawisz "G" lub kliknięcie środkowe) - dzwonkowy tryb pośredni dla tubebota / knifebota, gdy CAPSLOCK (naprawdę zabawny) - autostab - triggerbot z autofire (musisz odwzorować akcję ognia na klawisz "H") - strzela, gdy celownik znajduje się wewnątrz BoxESP - wybuchowy ESP (czerwony kwadrat na wszystkich granatach, w tym claymore) - wieżyczka ESP (zielona skrzynia - zawiera statyczne wieże i działka strażnicze) - licznik killstreak - tryb nakładki bez migotania - pełny zewnętrzny hack: bez zahaczania procesu o maksymalny tryb stealth *** nie używaj żadnego blokera VAC z tym hackerem ***   ZRZUT EKRANU :         Virustotal: tutaj     Pobieranie :   <removed>
Reply

Po prostu tego nie rozumiesz? Przeczytaj zasady. Nawet jeśli prawdopodobnie nie będziesz miał czasu, zanim zostaniesz zbanowany. Nie łączenie offsite. Przesyłanie do UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Gra wieloosobowa Hacking i Cheat Downloads
Reply

Hej, ... za dzielenie się, 1 pytanie ... "*** nie używaj żadnego blokera VAC z tym hackerem ***" Czy to tylko wersja STEAM? Siema? -------- Właśnie przeczytałem posty .. Bez komentarza. ^^
Reply

Ktoś naprawdę powinien po prostu zabronić tego faceta ..... jestem prawie pewien, że to nie są hacki ...
Reply

Zacytować: Originally Posted by Freeheadshot Ktoś naprawdę powinien po prostu zabronić tego faceta ..... jestem prawie pewien, że to nie są hacki ... więc dlaczego nazywacie je hackami?
Reply

Zacytować: Originally Posted by Freeheadshot Ktoś naprawdę powinien po prostu zabronić tego faceta ..... jestem prawie pewien, że to nie są hacki ... true, w środku jest externalhack v1.6.1 dla black ops .. z hasłem i dokumentem html "password.html", który prowadzi do strony ankiety. zasługuje na zakaz ... Drugi raz nie postępował zgodnie z zasadami i próbuje wykorzystać publiczne środki, by zarabiać pieniądze.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)