Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chińscy policjanci aresztują programistów PUBG Mobile
#11

przyjechać do Brazylii. Możesz robić, co chcesz tutaj. lol
Reply
#12

Zwykle powiedziałbym, że kradnące scenariusze dla dzieci będą krokiem daleko, ale według tego, co przeczytałem, sprzedają też swoje skrypty za głupie pieniądze (poważnie, kto jest na tyle zdesperowany, aby wydać 30 $ na skrypty?), Ale też go używali przejąć kontrolę nad komputerami ofiary (lub nawet głupimi nabywcami) i ukraść ich dane osobowe, więc aresztowanie tych dupków prawdopodobnie jest najlepszym sposobem działania.
Reply
#13

Zacytować: Napisał Mozzer42 Zwykle powiedziałbym, że kradnące scenariusze dla dzieci będą krokiem daleko, ale według tego, co przeczytałem, sprzedają też swoje skrypty za głupie pieniądze (poważnie, kto jest na tyle zdesperowany, aby wydać 30 $ na skrypty?), Ale też go używali przejąć kontrolę nad komputerami ofiary (lub nawet głupimi nabywcami) i ukraść ich dane osobowe, więc aresztowanie tych dupków prawdopodobnie jest najlepszym sposobem działania. Tak, słyszałem to samo o Żydach w 1930 ... musi być prawdą.
Reply
#14

Tylko chłód, nic ci się nie stanie, pamiętaj o grubym boi sprzedającym oszustwo CSGO, które zostało aresztowane w Chinach? Wrócił do domu tej nocy po kilku rozmowach z oficerami, więc nic się nie wydarzy. Chyba, że znowu cię złapią.
Reply
#15

Tylko kilka firm może pozwolić sobie na takie ściganie. Nie zdziwiłoby go, gdyby stało się tak w niektórych krajach zachodnich.
Reply
#16

Po angielsku proszę.. // SamuelNZ <3
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by Windows x64 Po angielsku proszę.. // SamuelNZ <3 Ayyy oh noes, oni przychodzą po mnie
Reply
#18

PUBG Mobile ma 2 wersje w Chinach, a chińskie przepisy "Network Security Law", są wyraźnie przepisy dotyczące hackowania są nielegalne. tak czy inaczej, widziałem tylko GameGuardian i Xscript etc ... oszukuje w PUBG Mobile, są one takie same, jak czytać lua, aby wykonać modyfikację pamięci, ryzyko jest takie samo jak przy użyciu oryginalnego mechanizmu do oszukiwania w oknach.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)