Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hackowanie kopii [EASY]
#1

działa to tylko z rzeczami, które możesz ułożyć, np. puszkami soku   1. Otwórz mechanizm Cheat i wyszukaj numer (rzecz, którą chcesz zduplikować) cola, którą masz w globalnym spisie, czyli 1   2. wrzuć do ekwipunku jeszcze jeden taki sam przedmiot z plecaka i wyszukaj, ile masz teraz, tj. 2   3. Powtarzaj powyższe, następnie zaznacz jako aktywne i zmieniaj na dowolną liczbę, gdy twoja lewa z 1 LUB szukaj tej z zielonym tekstem.
Reply
#2

Usunąłem twój link yt. Nie musisz tego reklamować tutaj.
Reply
#3

Przepraszam
Reply
#4

nie jest praca.
Reply
#5

Działa to do momentu zakończenia gry
Reply
#6

Robię to samo, ale wygląda na 1000 bandaży, ale to tylko 10. jeśli ponownie uruchomisz warz, wszystkie inne bandaże nie istnieją
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by huaweis Robię to samo, ale wygląda na 1000 bandaży, ale to tylko 10. jeśli ponownie uruchomisz warz, wszystkie inne bandaże nie istnieją Oczywiście serwer zapisuje aktualną liczbę bandaży. Greets, XC.
Reply
#8

po stronie klienta. lol
Reply
#9

Cześć, jestem całkiem nowy w używaniu Cheat Engine, więc z góry dziękuję za noszenie ze mną, więc z tego, co zrozumiałem, że twoja metoda polega na tym, że w zasadzie ciągle dodajesz numer sztaplowanego przedmiotu do ekwipunku, dopóki nie znajdziesz jego kodu z w wyszukiwarkach, a następnie zmienisz tę liczbę na taką, jaką chcesz wprowadzić, prawda? Jeśli tak, to czy istnieje maksymalne ograniczenie?
Reply
#10

Tak, to strona klienta, ale ... jeśli zmienisz wartość od 10 do 100 bandaży, na przykład w globalnym ekwipunku i umieścisz je w plecaku, a dasz go partnerowi, zyskasz 90 bandaży. Próbowałem, ale mam kod 6 To jest możliwe?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)