Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blokada plików (Blokowanie, ukrywanie, zabezpieczanie hasłem plików i folderów przed
#1

EFL nadal działa ...     Łatwa blokada plików nadal działa 2018-6-22 19:38
Reply
#2

Nie musisz wykonywać testów. Używam Folder Lock i jest w porządku. Nadal nie zbanowany
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by baba08000 Nie musisz wykonywać testów. Używam Folder Lock i jest w porządku. Nadal nie zbanowany Nie spamuję fałszywych wiadomości, ale wiem, że 2 faceci zbanowali za jego pomocą. Niektóre inne są nadal bezpieczne. Przewodowy !!
Reply
#4

Bo źle krok, Zapomniałem nacisnąć przycisk start w schowku na plik i automatycznie przez 40 minut moja gra uderzyła w zablokowaną parę (Ten Bypass jest nadal bezpieczny) https://steamcommunity.com/id/S1ngfaule/
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by baba08000 Nie musisz wykonywać testów. Używam Folder Lock i jest w porządku. Nadal nie zbanowany działa z nową aktualizacją?
Reply
#6

ktoś przetestował to dzisiaj i czy ktoś zauważył wszystkie nowe pliki w folderze Pak?
Reply
#7

wydaje się nie działać rn
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by singfaule Bo źle krok, Zapomniałem nacisnąć przycisk start w schowku na plik i automatycznie przez 40 minut moja gra uderzyła w zablokowaną parę (Ten Bypass jest nadal bezpieczny) https://steamcommunity.com/id/S1ngfaule/ Dosłownie dokładnie to samo, co zrobiłem wcześniej w tym tygodniu. Używał FL z powodzeniem przez dwa tygodnie, i był po prostu niezniszczalny, gdy załadowałem grę i zapomniałem uderzyć w zielony zamek przed wejściem do meczu. Zagrał około 15 minut, jak zwykle, po czym został wyrzucony. Zrealizowałem, że zapomniałem zablokować plik. Przystąpiłem do przełączania się na parach i nie popełniłem ponownie tego samego błędu, ale w ciągu kilku gier został on również wyrzucony i zablokowany. Nie mam pojęcia, jak zostałem oznaczony, ale nie zrobiłem nic złego w FL. Sprawdzanie sprzętu? Wkrótce planujesz zakup nowego klucza i zakładanie nowego urządzenia parowego, więc czy jest coś, co powinienem zrobić, zanim spróbuję załadować nowe konto (na razie legalne)? Nie chcę tego również zgubić, ponieważ BE wykrywa flagowany sprzęt używany do nowego accta i wcześniej zakazanego accta.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)