Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z połączeniem sieciowym
#1

Wygląda na to, że za każdym razem, gdy uruchamiam COD4, zabija ono moje połączenie sieciowe. Cóż, nie całkowicie to odcina, po prostu traci połączenie z Internetem. (Lokalny pozostaje podłączony, ale nie mam dostępu do niczego.) Działa na wszystkie komputery (2 laptopy i komputer) w tej sieci. Nie robi tego za każdym razem, gdy zaczynam COD4, ale jeśli nie grałem w kilka godzin, zrobi to.   Wszelkie pomysły / sugestie? Dzięki.
Reply
#2

czy to przypadkiem, gdy otworzysz przeglądarkę serwera?
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by learn_more czy to przypadkiem, gdy otworzysz przeglądarkę serwera? Różni się. Czasami tak się dzieje. Ale jeśli pozwolę mu usiąść w głównym menu, to w końcu odłączy mnie od Xfire, potem IRC itp.
Reply
#4

może zalewać twój router połączeniami z serwerami, których kwerenduje / dns rozwiązuje. spójrz na logi routera, jeśli zauważysz, że jakaś tabela jest pełna lub przepełnienie za pomocą zewnętrznej przeglądarki serwera, na której można ograniczyć / kontrolować liczbę połączeń, dzięki czemu można łączyć się bezpośrednio z żądanym serwerem. innym rozwiązaniem byłoby (jeśli router jest fukcją) zastąpienie lub rekonfiguracja routera. (dla mnie było to po prostu kwestią wyłączenia rejestrowania i użycia zewnętrznego dns)
Reply
#5

nie wiem, ale może spróbuj przekierować port COD4 ...?
Reply
#6

Zacytować: Napisał pierwotnie Quip13 nie wiem, ale może spróbuj przekierować port COD4 ...? Jeśli port byłby zablokowany, czy nie zawsze miałby on ograniczoną łączność lub nie ma jej wcale? Nie tylko czasami ...
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)