Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowe sugestie dotyczące komputera?
#11

Proponuję najpierw znaleźć obudowę i zasilacz. Są to 2 rzeczy, których potrzebujesz i nie obniżają ceny. Zobacz opcje dostawy i zasilania. Dużo przypadków pochodzi z shitty PS, które nie są niczym więcej jak kotwicami łodzi. Następnie zdecyduj, co zrobić z pozostałą gotówką. Po czerwcu lub Julii rzeczy będą coraz tańsze z nowymi wydaniami. Jeśli możesz trochę poczekać, możesz uzyskać tanie rzeczy. Spójrz na Readon 9800 Pro, wahają się one około 200 USD. Myślę, że niedługo spadną poniżej 200 USD.
Reply
#12

Atleast nie kupiłbym MSI mobo w kompu, który ma Radeon. Mój bóg to brzęczał, ale i tak był to całkiem nieudolny mobo. (Dzięki Bogu, że to nie było moje) Ale tak, Abit NF7 to świetny mobo. Możesz kupić 2500+ bartonów, jeśli chcesz, lub cokolwiek (kupiłem 2800+ z niektórych osobistych powodów), Możesz dostać tani przypadek z jakiegoś miejsca, ale jak MiserFizzle powiedział, jeśli pochodzą z mocą mogą być kawałkiem śmieci. Choć może mieć przyzwoitą moc. Ale polecam to, co powiedział Mace. Jest kilka części, ale nie wiem zbyt wiele o podobnych baranach Geila, ale zaufaj mi. Zaufaj Mace. A także, jak powiedział MisterFizzle, jeśli trochę poczekasz (dopóki Radeons X800 nie pojawi się na rynku) cena za Prade 9800 spadnie jak diabli. W każdym razie wydaje mi się, że tak. Chociaż jest w tym jedna zła część. Przeczytaj to -> http://www.xbitlabs.com/news/video/d...521081115.html. A więc wiesz, że Sapphire, Club 3D i mnóstwo innych to to samo.
Reply
#13

http://www.newegg.com/app/ViewProduc...150-017&depa=1 Sprawa, którą bardzo polecam (jak wspomniano wcześniej) Tak czy owak, tak ... Ceny kart wideo spadną w szalonym tempie, gdy x800 i 6800 zostaną zwolnione z pełną siłą, co spowoduje reakcję łańcuchową (IE: Obniżenie 5950U, 9800XT, to powoduje obniżenie 9800PRO i 5900, oraz ect)
Reply
#14

Cóż, powinieneś zdobyć ten komputer, właśnie dostałem go dzisiaj Dell XPS CPU 3.2 HT Extreme 4 GIG Dual Channel Ram 800 GIG HD Raid 0 Radeon 9800 XT z 256 MB dvd / cd / player RW + - wszystko w jednym Fajny futerał Ciekły układ chłodzenia Xp pro i mam fajne światła do wnętrza walizki ale cena była bardzo wysoka
Reply
#15

Zacytować: Napisał [CE] Duracheat Cóż, powinieneś zdobyć ten komputer, właśnie dostałem go dzisiaj Dell XPS CPU 3.2 HT Extreme 4 GIG Dual Channel Ram 800 GIG HD Raid 0 Radeon 9800 XT z 256 MB dvd / cd / player RW + - wszystko w jednym Fajny futerał Ciekły układ chłodzenia Xp pro i mam fajne światła do wnętrza walizki ale cena była bardzo wysoka * kaszel * to było dość nieświadome, biorąc pod uwagę wytyczne antynikotyczne, że komputer prawdopodobnie kosztowałby 10 razy więcej niż jego limit. W każdym razie, możesz zbudować ten skrupulatnie wybrany komputer, prawdopodobnie o tysiąc mniej niż na nim spędziłeś ... Poza tym nie potrzebujesz 4GB pamięci RAM, nie potrzebujesz nawet dwóch! Jeden gigabajt wystarcza dla każdego użytkownika komputera / hardcore'a, tylko osoby, które profesjonalnie dubują wideo potrzebują czegoś więcej niż tylko gigabajt. Widzę tylko kogoś, kto zbiera i archiwizuje nielegalne oprogramowanie, które potrzebuje 800GB miejsca w magazynie ... i ekstremalne wydanie p4 to zgrywanie, idź z AMD 64. Szkoda, gdy ludzie mają tyle pieniędzy do wydania, że nie przejmują się tym, na co je wydają.
Reply
#16

Zacytować: Napisał [CE] Duracheat Cóż, powinieneś zdobyć ten komputer, właśnie dostałem go dzisiaj Dell XPS CPU 3.2 HT Extreme 4 GIG Dual Channel Ram 800 GIG HD Raid 0 Radeon 9800 XT z 256 MB dvd / cd / player RW + - wszystko w jednym Fajny futerał Ciekły układ chłodzenia Xp pro i mam fajne światła do wnętrza walizki ale cena była bardzo wysoka LOL! Zastanawiam się, czy ur wynik będzie 3dmark 3 razy moje, bo wydałeś 3 razy tyle, ile wydałem. Neway, ponieważ ur mate nie chce wydać dużo; idź z Radeonem 9600XT lub Radeon 9700 Pro. A dzięki mobo Mace zasugerował, że nie potrzebujesz karty dźwiękowej. Lepiej wydać na to wszystko, może na głośniki. 512 pamięci RAM i 80 GB dysków twardych powinno być w porządku do uruchamiania gier. AMD cpus r ur najlepiej, jeśli chodzi o ceny n podkręcania.
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by GáTê © rà € Hà ¢  °  ° LOL! Zastanawiam się, czy ur wynik będzie 3dmark 3 razy moje, bo wydałeś 3 razy tyle, ile wydałem. Neway, ponieważ ur mate nie chce wydać dużo; idź z Radeonem 9600XT lub Radeon 9700 Pro. A dzięki mobo Mace zasugerował, że nie potrzebujesz karty dźwiękowej. Lepiej wydać na to wszystko, może na głośniki. 512 pamięci RAM i 80 GB dysków twardych powinno być w porządku do uruchamiania gier. AMD cpus r ur najlepiej, jeśli chodzi o ceny n podkręcania. Btw ... 9700 pro kosztuje więcej niż 9800pro (a przynajmniej tak dawno temu) i jest trudniejsze do zdobycia. A HDD to sposób, w jaki lubisz. Dla mnie 80 GB jest waaaaay za małe: P
Reply
#18

tak, idę z Mace. 2600+ Barton 90,00 $ Płyta główna Abit NF7 67,00 USD Nie sądzę jednak, żebym go podkręcił. lol. Ale jeśli to zrobię, czy muszę zdobyć inne rzeczy, takie jak specjalny wentylator chłodzący? 512 MB DDR 400 (3200) Pamięć muzumona 87,00 USD Obudowa komputera + PS to około 50 dolarów z opłatą za wysyłkę Fedex http://www.newegg.com/app/viewproduc...145-038&DEPA=1 nie wiem, czy powinienem kupić ten? Ten Mace zasugerował, że jest dobry, ale mój przyjaciel lubi bardziej kolorowe etui, zwłaszcza czarne + srebrne. Dysk twardy prawdopodobnie kosztuje około 80 USD Nadal utknąłem na karcie graficznej. Becuz chcę dostać mniej niż 90 $ Muszę płacić podatki za wszystkie przedmioty na Newegg.com, i muszę dodać dodatkowe 5,00 $ do każdego przedmiotu, aby wydać gwarancję. Czy jest tam jakaś karta wideo, której faceci polecają za cenę mniejszą niż 90 $? Dzięki
Reply
#19

Sprawa jest fajna, ale nie ma zbyt wielu recenzji, a te, które tam są, nie wyglądają zbyt dobrze, powiedziałbym, żebym rzucił trochę na przypadek, który zasugerowałem i pomalowałem, pomalowałem, ale z farbą typu granit fleck. Cokolwiek robisz, upewnij się, że dostajesz komendę case / psu, która ma dobre psu, nie zwalniaj na PSU, ponieważ może smażyć wszystkie twoje komponenty. O rozszerzeniu gwarancji, nie zawracałbym sobie głowy, to tylko strata pieniędzy. Jeśli części nie ulegną natychmiastowemu zniszczeniu, przez większość czasu nigdy się nie zawiodą. Po pierwszym tygodniu lub po dwóch operacjach. Części są w dalszym ciągu ubezpieczone, więc możesz je RMA na nowe, które zawiodą ... chyba że je zabijesz (wtedy przedłużona gwarancja nawet nie pomoże)
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)