Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmienianie wpisów MSCONFIG ...
#1

Miałem więc problem z Malwarebyte Anti-Malware ... gdybym kiedykolwiek uruchomił mój komputer, powiedziałby mi, że próbował wykonać niepoprawną komendę lub coś w tym stylu. Natychmiast poszedłem do msconfig (start >> run >> msconfig) i patrzyłem na wpisy dla MBAM ... to właśnie próbowałem zrobić:   1. "C: \ Program Files \ Malwarebytes" Anti-Malware \ mbamgui.exe "/ starttray 2. "C: \ Program Files \ malwarebytes" Anti-Malware \ mbam.exe "/ piractwo   Tak więc, ponieważ nie podobało mi się polecenie / piracy (mrugnięcie mrugnięcia) i zakładałem, że / starttray był tym, co powodowało pojawienie się niepoprawnego polecenia, postanowiłem sprawdzić jak edytować wpisy w Narzędziu konfiguracji systemu (msconfig) ... oto, co wymyśliłem:   Tutaj mogłem znaleźć wpisy:   HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run   W ten sposób mogłem edytować wpisy:          Wszelkie pytania daj mi znać.
Reply
#2

Niezły tutorial. To nie było złośliwe oprogramowanie, które próbowaliście usunąć, to było anty malware (co jest ironiczne), ale wiele razy usuwanie nie tak inteligentnego szkodliwego oprogramowania przebiega w ten sam sposób. Informuje również o dokładnej lokalizacji pliku w kluczu rejestru, dzięki czemu można łatwo znaleźć i usunąć plik.
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by Winslow Niezły tutorial. To nie było złośliwe oprogramowanie, które próbowaliście usunąć, to było anty malware (co jest ironiczne), ale wiele razy usuwanie nie tak inteligentnego szkodliwego oprogramowania przebiega w ten sam sposób. Informuje również o dokładnej lokalizacji pliku w kluczu rejestru, dzięki czemu można łatwo znaleźć i usunąć plik. No cóż, program anty-malware jest czymś, co zainstalowałem ... Po prostu nie chciałem, żeby to sprawdzało piractwo i było zmęczone wyskakującym okiem za każdym razem, gdy logowałem się na mojej maszynie ... więc tak i nie .. . Naprawdę próbowałem zrobić, czego nie widać na obrazie, który zawierałem, to usunięcie poleceń / starttray i / piracy z wpisów ... w ten sposób program nadal wykonuje się przy logowaniu ALE (mam nadzieję - mówię to dlatego, że mogą go tam, gdzie "naprawia" wpisy msconfig, jeśli zostały one edytowane (program anty-malware)) nie uruchamia poleceń / piracy i / starttray. Ta informacja może być wykorzystana na wiele różnych sposobów, to tylko kwestia użycia mózgu lub napotkania incydentu, takiego jak mój, gdzie musisz coś zmienić, ale nie całkowicie usunąć wpis. Zdałem sobie sprawę, że było to trudne do naśladowania ... więc ... innymi słowy, ten obraz jest obrazem po, a nie poprzednim.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)