Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pierwsze większe hax
#11

Proponuję także Battlefield Heroes lub Battlefield Play4Free. Są darmowe i mają wiele informacji i zasobów dostępnych na tym forum. Sprawdź kody źródłowe, aby dowiedzieć się, jak działają różne części. Spójrz tutaj: http://www.unknowncheats.me/forum/ba...e-threads.html http://www.unknowncheats.me/forum/ba...s-threads.html Jeśli zamierzasz grać w Battlefield Play4Free, sugeruję wersję BFP4F Base 2.0 dla CypherPresents oraz Battlefield Heroes. Proponuję wypróbować Crucials BFH Base. Począwszy od gier Battlefield jest dobre, ponieważ wszystkie są do siebie podobne.
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by Hooch łatwiej powiedzieć, a następnie zrobić. Jeśli powiesz mi, żeby zacząć, byłoby wspaniale. znajdź ciąg pClsMng i rozpocznij stamtąd, jeśli znasz asm i masz oczy, znajdziesz pPlayerManager i inne klasy
Reply
#13

Zacytować: Napisał TIGERHax znajdź ciąg pClsMng i rozpocznij stamtąd, jeśli znasz asm i masz oczy, znajdziesz pPlayerManager i inne klasy "pClsMng" jesteś tego pewien
Reply
#14

APB ma również wiele dostępnych informacji, może nieco zbyt łatwo, jeśli chcesz się uczyć. Ma hak silnika, a wnętrze silnika jest ogólnodostępne (z powodu UDK). Są tam haki i fragmenty. Więc tak, łatwo zacząć, jeśli to jest to, czego szukasz.
Reply
#15

Zacytować: Napisał EddyK APB ma również wiele dostępnych informacji, może nieco zbyt łatwo, jeśli chcesz się uczyć. Ma hak silnika, a wnętrze silnika jest ogólnodostępne (z powodu UDK). Są tam haki i fragmenty. Więc tak, łatwo zacząć, jeśli to jest to, czego szukasz. To będzie dobry wybór. Ale nie jest duży, ale. Nienawidzę tej gry. Będę trzymać się BFP4F.
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by Hanoi22 "pClsMng" jesteś tego pewien pClsMgr, przepraszam
Reply
#17

Zacytować: znajdź ciąg pClsMng i rozpocznij stamtąd, jeśli znasz asm i masz oczy, znajdziesz pPlayerManager i inne klasy Lub zrób to w odwrotnym xD Znajdź ciąg "PlayerManager" przesunięcie, które odczytuje od razu powyżej to jest menedżer klas. Teraz znalazłeś zarówno zarządcę klas, jak i playermanager.
Reply
#18

Zacytować: Originally Posted by shakai Lub zrób to w odwrotnym xD Znajdź ciąg "PlayerManager" przesunięcie, które odczytuje od razu powyżej to jest menedżer klas. Teraz znalazłeś zarówno zarządcę klas, jak i playermanager. lub to, lub jsut przejdź do forum i wklej skopiowane klasy: S
Reply
#19

Zacytować: Napisał TIGERHax lub to, lub jsut przejdź do forum i wklej skopiowane klasy: S Jak mogę odwrócić ruchy i debugować tę grę bez kopnięcia?
Reply
#20

Zacytować: Originally Posted by Hooch Jak mogę odwrócić ruchy i debugować tę grę bez kopnięcia? Możesz swobodnie debugować w tutorialu BFH Możesz załączyć reclass bez kopania.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)