Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Radar / sniffer PUBG
#1

Hej. Interesuję się radarem / snifferem na mapach (idk, jak to dobrać, ludzie nazywają to hackem inaczej), ale nie znajduję faktycznego i działającego hacka w tym momencie w UC.   Czy ktoś może mi powiedzieć, czy sniffery = prywatne oszustwo płacowe i dlatego nie ma nikogo z nich? Jeśli to prawda - daj mi znać.   Dzięki.     P.S. przepraszam, za słaby angielski P.P.S. Ważna uwaga: jestem dosłownie 0 przy kodowaniu, więc nie mogę użyć czyjegoś kodu lub napisać go sam. niestety.
Reply
#2

Zacytować: Napisał Mayonez Hej. Interesuję się radarem / snifferem na mapach (idk, jak to dobrać, ludzie nazywają to hackem inaczej), ale nie znajduję faktycznego i działającego hacka w tym momencie w UC. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy sniffery = prywatne oszustwo płacowe i dlatego nie ma nikogo z nich? Jeśli to prawda - daj mi znać. Dzięki. P.S. przepraszam, za słaby angielski P.P.S. Ważna uwaga: jestem dosłownie 0 przy kodowaniu, więc nie mogę użyć czyjegoś kodu lub napisać go sam. niestety. już nie działa, żaden z nich!
Reply
#3

Zacytować: Napisał Mayonez Hej. Interesuję się radarem / snifferem na mapach (idk, jak to dobrać, ludzie nazywają to hackem inaczej), ale nie znajduję faktycznego i działającego hacka w tym momencie w UC. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy sniffery = prywatne oszustwo płacowe i dlatego nie ma nikogo z nich? Jeśli to prawda - daj mi znać. Dzięki. P.S. przepraszam, za słaby angielski P.P.S. Ważna uwaga: jestem dosłownie 0 przy kodowaniu, więc nie mogę użyć czyjegoś kodu lub napisać go sam. niestety. Połatali Snifferom Radarowym. Ja i coupple facetów, którzy zajęci są radarem, ale to było WAYYYY za duże i Bluehole zamknęło wszystko i wszystkich na dole.
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by ertinhow już nie działa, żaden z nich! Znam radar XR, ale jest bardzo drogi.
Reply
#5

Cóż, zrobiłem moją bazę za pomocą zoomu, filtrów itp. Przycisków, ale teraz próbuję uzyskać klucz decrytion. Wszystkie dane, które mogę sniffować, są szyfrowane i muszę się dowiedzieć, jak je odszyfrować. Następnie mogę je zinterpretować i wyświetlić wartości w formularzu.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by baba08000 Cóż, zrobiłem moją bazę za pomocą zoomu, filtrów itp. Przycisków, ale teraz próbuję uzyskać klucz decrytion. Wszystkie dane, które mogę sniffować, są szyfrowane i muszę się dowiedzieć, jak je odszyfrować. Następnie mogę je zinterpretować i wyświetlić wartości w formularzu. soooo możemy wykreślić robiony przez ciebie radar roboczy? lub nie prześlesz go, kiedy to się stanie?
Reply
#7

Zacytować: Napisał Mayonez soooo możemy wykreślić robiony przez ciebie radar roboczy? lub nie prześlesz go, kiedy to się stanie? Im Stuck. Potrafię interpretować dane: / I nie, tylko dzielę się swoją pracą z facetami, którzy mi pomogli. nie jestem łyżeczką.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by baba08000 Im Stuck. Potrafię interpretować dane: / I nie, tylko dzielę się swoją pracą z facetami, którzy mi pomogli. nie jestem łyżeczką. zrozumiały. powodzenia z tym
Reply
#9

Zacytować: Napisał Rng Uziii Znam radar XR, ale jest bardzo drogi. jak ich "radar" nadal działa, skoro wszyscy już nie pracowali?
Reply
#10

Zacytować: Originally Posted by theNrone jak ich "radar" nadal działa, skoro wszyscy już nie pracowali? dobrze znaleźli sposób na odszyfrowanie tych danych, ale nie udostępniają go. Ofc, jeśli chcą, żeby działało ...
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)