Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazingly Unfair (Fast) Aimbot [MoD]
#1

JEDYNIE JEST NIEDOZWOLONE   To jest .GSC i jest to najlepsza szansa, którą możesz mieć.   Made By - Macdaddy4sure   Ilekroć ktoś ci powie, że ma lepszą celę, niż ty, po prostu załaduj to.   To jest lepsze niż RAPE v3   Jak to załadować - na AlterIW - http://www.unknowncheats.me/forum/ca...-tutorial.html   Na Steam - http://www.unknowncheats.me/forum/ca...0-mod-mw2.html     Wideo -       ŚCIĄGNIJ   KLIKNIJ MEEEEE   JAK ZAWSZE, GLAD DO UDZIAŁU   ~ MW2EMP
Reply
#2

Zatwierdzony. Bez plików binarnych. Dodano do listy Mod.
Reply
#3

Zrobiłem coś takiego dla drogi powrotnej cod2, tego typu celboty są jedynymi naprawdę niewykrywalnymi celbotami. Bardzo proste do zrobienia, a Ty możesz je załadować automatycznie, jeśli dołączysz do serwera za pośrednictwem Guid.
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by scrapdizle Zrobiłem coś takiego dla drogi powrotnej cod2, tego typu celboty są jedynymi naprawdę niewykrywalnymi celbotami. Bardzo proste do zrobienia, a Ty możesz je załadować automatycznie, jeśli dołączysz do serwera za pośrednictwem Guid. Jest niewykrywalny, gra nie widzi go jako celówki, ponieważ nie jest to jej mod. (A F *** ing good mod lol)
Reply
#5

Jedyną nieuczciwą częścią jest to, że strzelasz przez przedmioty. poza tym jest to normalna celówka.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by MW2EMP Jest niewykrywalny, gra nie widzi go jako celówki, ponieważ nie jest to jej mod. (A F *** ing good mod lol) Czy VAC nie wykrywa modulatora, którego potrzebujesz, aby użyć tego modu?
Reply
#7

Zacytować: Wysłane przez pierwotnie najeźdźców Czy VAC nie wykrywa modulatora, którego potrzebujesz, aby użyć tego modu? Nie jestem pewien, nie używam już Steam'a, kiedy zwykłem modować na Steamie użyłem czegoś zwanego VAC Chaos. Nie jestem pewien, czy to już działa.
Reply
#8

działa tylko jako host? Dzięki
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by extremed działa tylko jako host? Dzięki jest technicznie mod, więc będzie działać niezależnie od tego, czy jest hostem czy nie. Wygląda na lokalny w wideo, czyli na lokalnym serwerze. Ale jest to możliwe w dowolnej grze dorsza. Narzędzia do modowania są niezwykle wydajne i stanowią doskonałą bazę dla hacków, ponieważ zawierają polecenia takie jak kąty widzenia i pochodzenie. Sprawia, że znalezienie przesunięć i wskaźników jest niezwykle łatwe.
Reply
#10

wow, to szalony lol sprawia, że chcę dostać grę
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)