Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MW2 Multiplayer Hack Project Extreme (1.0.184) Autor: SilentRunner
#1

Nowi faceci aktualizacji i kilka naprawdę fajnych nowych funkcji, Super Knife jest naprawdę fajny w użyciu, koniecznie sprawdź to i zostaw komentarz.     YouTube - zabawa z MW2 (Super Knife i Slow Mo)         Nowy- Ulepszono Force Host Dodano Skalę Czasu Dodano wybuchowe pociski Dodano Szalony Ragdoll Dodano Super Knife     Funkcje- AMMO * (Unlimited AMMO) Wysokość skoku (dostosuj wysokość skoku) Obrażenia przed upadkiem (bez obrażeń przed upadkiem) Gravity (Change The Gravity) Prędkość Sprintu (Zmień Szybkość Sprintu) FOV (Zmień swoje pole widzenia) Force Host (Zawsze zostań gospodarzem) Bądź cierpliwy, próbując dostać gospodarza Force Laser (Forces Laser Sights) NO HUD (usuwa HUD) Thirdperson (widok Thirdperson) Firstperson (Firstperson View) No Gun (usuwa ekran Gun From) Pokaż FPS (Wyświetla liczbę klatek w grze) Brak dymu / lampy błyskowej (usuwa błyski, dym i szum Shell) Skala czasu (czas spowolnienia) Wybuchowe kule (Wyjaśnia się) Crazy Ragdoll (Sprawia, że Ragdolls Go Crazy) Super nóż (automatyczna blokada i nóż w dowolnej odległości)     MW2 Multiplayer Hack Project Extreme.rar MD5: 4a5adf5aaa7fd200feee83b5fd343381 - VirSCAN.org 6% skanerów (2/36) znalazło złośliwe oprogramowanie!     Ściągnij:   UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Do pobrania - MW2 Multiplayer Hack Project Extreme
Reply
#2

lolzzz =) epixxs
Reply
#3

Cieszę się, że ci się podoba, myślę, że to jeden z moich najlepszych projektów do tej pory. Niestety nie będę mógł go zaktualizować po zakończeniu bezpłatnego weekendu.
Reply
#4

Dzięki za zgodę, zobaczmy kilka komentarzy dla ludzi. Czy wszystkie funkcje działają dla wszystkich, którzy napisali na innych forach i otrzymuję mieszane recenzje.
Reply
#5

niesamowite. request: teleportacja, jak push v do tele, gdzie celujesz. lub naciśnij v, aby ustawić punkt, naciśnij b, aby zadzwonić tam ...
Reply
#6

Błędy pisowni w GUI sprawiają, że Twój trener wygląda nieprofesjonalnie. Jednak kilku kolegów z klanu używało twojego trenera przez jakiś czas, bawili się z nim.
Reply
#7

Bardzo dobrze. Szalony ragdoll jest szczególnie fajny Świetnie się z tym bawiłem (i kilkoma innymi hackami poza-zewnętrznymi) podczas bezpłatnego weekendu MW2. Nie jestem pewien, czy jestem na tyle odważny, aby ryzykować używanie ich na moim głównym koncie ... ale będę za nimi tęsknił, jeśli nie, zwłaszcza niektóre z konsol.
Reply
#8

Zacytować: Napisał pierwotnie ed2020 Bardzo dobrze. Szalony ragdoll jest szczególnie fajny Świetnie się z tym bawiłem (i kilkoma innymi hackami poza-zewnętrznymi) podczas bezpłatnego weekendu MW2. Nie jestem pewien, czy jestem na tyle odważny, aby ryzykować używanie ich na moim głównym koncie ... ale będę za nimi tęsknił, jeśli nie, zwłaszcza niektóre z konsol. Nazywa się to "vac-blocker" i nadal go używam, odkąd pierwszy wyszedł i nie został zbanowany bez blokady VAC.
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by kiwinz Błędy pisowni w GUI sprawiają, że Twój trener wygląda nieprofesjonalnie. Jednak kilku kolegów z klanu używało twojego trenera przez jakiś czas, bawili się z nim. Dzięki i tak nigdy nie byłem świetny z grammerem lol. Jakie błędy pisowni popełniłem?
Reply
#10

Czytaj pod nagłówkiem instrukcji, zauważyłem dwa. To nie jest wielka sprawa, ale jest to jedna z tych rzeczy, które wkurzają cię, kiedy już je zobaczysz
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)