Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak sprawić, by AA działało szybciej i żeby nie było opóźnienia!
#1

1) Potrzebujesz Windowns Xp   2) Następnie przejdź do uruchomienia, wszystkie programy, akcesoria, a następnie defragmentacja dysku, pozwól mu to zrobić.   3) podczas korzystania z AA w trybie dumpcache typu konsoli, który powoduje opóźnienie.   Możesz także skorzystać z Oczyszczania dysku, które jest dobre ...   -------------------------------------------   Jord6
Reply
#2

Bah, nigdy nie spóźniam się na AAO. Posiadam statek kosmiczny jako komputer, co może pomóc. Nie wspominając już o dobrym dostępie do Internetu HS, jest bezcenne w grach FPS.
Reply
#3

4) Nie używaj visty: P Vista sprawia, że jest wolna, ponieważ kierowcy ssać. robi dla mnie około 1/2 prędkości.
Reply
#4

Zacytować: Napisał Smith Bah, nigdy nie spóźniam się na AAO. Posiadam statek kosmiczny jako komputer, co może pomóc. Nie wspominając już o dobrym dostępie do Internetu HS, jest bezcenne w grach FPS. nigdy nie jestem w tyle ...
Reply
#5

Stos IP Vista ma znacznie lepsze algorytmy dla skalowania RFC1323 i rozmiaru okna. Zatem twierdzenia, że używają tylko XP, są fałszywe. Jeśli chcesz zmniejszyć opóźnienie ze względu na wydajność systemu lub problemy, zacznij od zredukowania tekstury z poziomu wysokiego.
Reply
#6

Aw, lepiej zabierz Battleapps Public z mojego sig lol
Reply
#7

lub po prostu zmień ostatnie słowo na prywatne; Zacytować: Originally Posted by snoopy Stos IP Vista ma znacznie lepsze algorytmy dla skalowania RFC1323 i rozmiaru okna. Zatem twierdzenia, że używają tylko XP, są fałszywe. Jeśli chcesz zmniejszyć opóźnienie ze względu na wydajność systemu lub problemy, zacznij od zredukowania tekstury z poziomu wysokiego. Oczywiście, może mieć lepsze algorytmy, ale wymagania RAM są bardzo wysokie - Microsoft zaleca teraz 2 GIGABYTES OF RAM !? To samo jest śmieszne ... i kiedy testowałem; ze względu na to, że nie mam szalonego 2 GB, mam tylko 30 FPS z armią amerykańską, w przeciwieństwie do normalnego 60 na Interdiction.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by XPMaster lub po prostu zmień ostatnie słowo na prywatne; Oczywiście, może mieć lepsze algorytmy, ale wymagania RAM są bardzo wysokie - Microsoft zaleca teraz 2 GIGABYTES OF RAM !? To samo jest śmieszne ... i kiedy testowałem; ze względu na to, że nie mam szalonego 2 GB, mam tylko 30 FPS z armią amerykańską, w przeciwieństwie do normalnego 60 na Interdiction. To jest z Areo z włączonymi niektórymi wizualizacjami fufu. Możesz wykrzesać z siebie chłopaka z datja, ustawienia w dół. Sterowniki są nieco lepsze w XP niż w rzeczywistości (zakładając, że aktualizujesz ATI = 7,7 lub 162.22 z Forceware).
Reply
#9

Dobrze, że Vista zużyje około 30-40% twojej fizycznej pamięci tylko po to, by uruchomić (z 2gb), myślałbym, że na pewno byłby on bardziej opóźniony w AA.
Reply
#10

po prostu zdobądź 2 gigową ramę ładną kartą gfx i przynajmniej 1mb Internetu i ur ...
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)