Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poprawka TslGame Themida Anti-Anti-Debug
#1

To jest trywialne, ale myślę, że przyczynię się do społeczności, zwalniając to, aby pomóc ludziom, którzy nie mają pojęcia o Themida.   Zanim więc zdążyłeś zdebugować grę (TslGame.exe) z visual studio, cheatengine, windbg i dowolnym debuggerem trybu użytkownika, aż zdecydowali się spakować główny plik wykonywalny z Themida.   Anti-Debug Themida to kompletny żart, który przemawia do końcowego użytkownika słowami "Advanced" "Ultra"     Prawie to samo, łatają kilka funkcji NTDLL, aby nic nie robić lub zakończyć aplikację.   DbgUiRemoteBreakin (załatany do jmp, aby zakończyć) DbgBreakPoint (załatany, aby powrócić zamiast instrukcji bp ze sprzętem 0xCC)     Przesłana przeze mnie biblioteka DLL przywraca ją i umożliwia ponowne zbadanie docelowego spakowanego programu.   Uwaga, nie polecam wstrzykiwania tego, gdy Battle-Eye jest uruchomiony.     >> Pobierz <<   https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=21815
Reply
#2

Warto informacje dla chłopców. Dzięki @ cra0.
Reply
#3

Dzięki za ten sir =)
Reply
#4

Czy widzieliście nowe ultra-wodoodporne koszulki themidy?
Reply
#5

dziękuję za to, myślę, że ScyllaHide zrobić to samo z x64dbg
Reply
#6

Uwielbiam fakt, że ich gra działa jak pełne pomoce i wszyscy narzekają na nią od czasu wydania, ale decydują ... Wiesz co? Pozwala rzucić jeszcze więcej rzeczy, które będą utrudniać wydajność. Uwielbiam jak blueballi prowadzą swoją grę do tej pory. W każdym razie dziękuję cra0.
Reply
#7

dzięki za udostępnienie
Reply
#8

Notatka moderatora Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie.
Reply
#9

Zabawne, jak ta "Themida Update" prawie nie wpływa na oszustów, ale obniża wydajność gry, gdy nie jest już w najlepszej formie.
Reply
#10

^ Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że anty-debugowanie Themidy to śmieć.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)