Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Soulworker
#1

Zastanawiam się, czy ktokolwiek pracuje nad tą grą, w stylu anime w stylu Hack and Slash, od jakiegoś czasu. Obecnie byłem w stanie uzyskać Attackspeed, działanie Movespeed. Wiem na pewno, że tam ludzie sprzedają nieskończone kreski / combo hack / ghost hack. Wiem też, że może istnieć możliwość edytowania pakietów w złocie hack, widząc ogromną ilość sprzedawców złota, którzy nigdy nie zabraknie złota ...   W każdym razie, zastanawiam się, czy jest na nim dobry rewerser, bo gra jest wolna, nie ma antyhackera, słyszałem plotki i antydebugger, ale to prawdopodobnie może być łatwo sprawdzone przez kogoś, kto jest w tym dobry.
Reply
#2

jes u może zrobić 1 hit i tryb boga trzeba wyłączyć anty dbg Mam 1 osobę na mojej liście niezgodności z forum [cenzurowanego] on ją sprzedaje i teraz czekam na dowód, zanim kupię, zobaczę wideo z 1 trafieniem i Bóg tryb i gra soulworker też i jego ładna gra im lvl 36 Jin, Lily 36 ta gra jest nadal dobra i jes wszyscy sprzedawcy złota Kupuję 2 razy złoto i działa mam go w moim e-mailu Nie mówię, że strony, ponieważ reklamy złota bud działa jes im używając darmowego hackowania z türkisch side bud thay nadal w maintenace do jutra bud potrzeba dmg hack lub tryb boga nadzieję, że jeden pomoże odrobić grę przykro zła englisch Cheers
Reply
#3

Tak, wydaje się, że gra ma anty debuggera, dziwne jest to, że mogę dołączyć ollydbg do procesu bez problemu i znaleźć wszystkie funkcje, teoretycznie powinno być łatwe do zhakowania, ale nie mam pojęcia. Od jego gry opartej na lua, jeśli podłączysz odpowiednie funkcje, możesz łatwo wyrządzić szkodę.
Reply
#4

wciąż szuka czegoś w tej grze tbh. Uderz mnie, jeśli coś masz
Reply
#5

mam nadzieję, że ktoś to wypuści
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)