Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IW4M D3D Hook - Chams
#11

Zacytować: Napisał pierwotnie mielman Powinien działać na Windows 8 iw4m.dat -> Iw4m.exe? Tak to jest. to, co zrobiłem na win7, nie działa na win8 (testowałem, to zawiesza się na win8)
Reply
#12

CZEŚĆ, DLA MNIE NIE PRACUJĘ .. Wygraj, powiedzmy, smotiems źle ... win7 64 bit. Pomóż mi?
Reply
#13

Zacytować: Napisał pierwotnie alfaomega54 CZEŚĆ, DLA MNIE NIE PRACUJĘ .. Wygraj, powiedzmy, smotiems źle ... win7 64 bit. Pomóż mi? użyj innego wtryskiwacza.
Reply
#14

Nie wykryty?
Reply
#15

Ten hack jest niewykryty, wypróbowany 14.04.2013 na IW4M: 3.0-126 i nie został zbanowany, dziękuję za udostępnienie!
Reply
#16

Nie dostaję żadnego wstrzyknięcia błędu, ale ... IW4M zamyka się po wstrzyknięciu ... Używając Win 8 64 bit. Szkoda, że większość hacków nie działa na Win 8 ...
Reply
#17

Zacytować: Wysłany przez pierwotnie 1S ~ facilit Nie dostaję żadnego wstrzyknięcia błędu, ale ... IW4M zamyka się po wstrzyknięciu ... Używając Win 8 64 bit. Szkoda, że większość hacków nie działa na Win 8 ... Myślę, że masz odpowiedź.
Reply
#18

Zacytować: Originally Posted by newtechnology Myślę, że masz odpowiedź. Czy istnieje jakiś sposób, aby pozwolić procesowi na uruchomienie innego systemu operacyjnego? Mam na myśli, że opcja we właściwościach nie działa, więc ...
Reply
#19

Zacytować: Wysłany przez pierwotnie 1S ~ facilit Czy istnieje jakiś sposób, aby pozwolić procesowi na uruchomienie innego systemu operacyjnego? Mam na myśli, że opcja we właściwościach nie działa, więc ... Zrobiłem test z moim przyjacielem, który miał Win8, ale kiedy zainstalował win7, hack działał.
Reply
#20

Zacytować: Wysłany przez pierwotnie 1S ~ facilit Nie dostaję żadnego wstrzyknięcia błędu, ale ... IW4M zamyka się po wstrzyknięciu ... Używając Win 8 64 bit. Szkoda, że większość hacków nie działa na Win 8 ... To pokazuje tylko, jak straszni mogą być kodiści.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)