Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Anti raport?
#1

Cześć ludzie!   Chcę tylko porozmawiać o czymś, co doprowadzało mnie do szaleństwa.   Myślałem o moich własnych bussines zabijających zombie i trolling noobs () z pistoletem na flary, kiedy nagle pojawia się facet z jericho w moim esp. W tej chwili byłam bardzo pewna siebie, odkąd był 500 m dalej. Widziałem go podczas przechodzenia przez ulicę, a on uderzył mnie i prawie zabił mnie z jericho z odległości 500 metrów. Obviosly byłem hipokrytą i poszedłem go zameldować ... Nie było żadnego przycisku zgłoszenia. Nie mogłem go zgłosić, i tak, spróbowałem innej przypadkowej nazwy, a opcja była, ale nie z tym gościem.   Usłyszałem jakąś nieuczciwą operację płatnego hacka ... ale to było zbyt przytłoczone, nawet dla płatnego włamania. Chciałbym wiedzieć, że dafuq ktoś się do tego zabrał, ponieważ jego zarządzany serwer był jednostronny.   Jakieś pomysły?
Reply
#2

To proste. zabił cię i stał się insta-odłączony
Reply
#3

Nie rozłączył się, mogłem go zaprosić do grupy, ale nie zgłosić.
Reply
#4

zdarzyło mi się wcześniej, po prostu insta dc i nie możesz go zgłosić
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by fredaik Nie rozłączył się, mogłem go zaprosić do gruzu, ale nie zgłosić. miał już wiele razy. Myślę, że to płatny hack lub po prostu spotkałem tę samą osobę ponownie i ^^ ale te, które widziałem nie ma przycisków w menu "tab", nie byłem w stanie grupować ich itp
Reply
#6

Zacytować: Napisał pierwotnie katze123 miał już wiele razy. Myślę, że to płatny hack lub po prostu spotkałem tę samą osobę ponownie i ^^ ale te, które widziałem nie ma przycisków w menu "tab", nie byłem w stanie grupować ich itp Mmm nie ma więcej tego samego.
Reply
#7

fredaik, zrelaksuj się. Mogę ci zagwarantować, że on się rozłączył. Oto scenariusz: - Zastrzelił cię i zabił - On się rozłączył - Zanim to zrobiłeś, nacisnąłeś TAB *, więc dostałeś jego nazwę - Nie możesz już go zgłosić, ponieważ opuścił serwer. Spróbuj z przyjacielem Obydwie logujesz się do serwera, a kiedy jesteście oboje, naciskasz kartę. Twój przyjaciel się rozłączy, a Ty nadal będziesz widzieć jego imię na liście, ale nie Zgłoś go. Jeśli dwukrotnie naciśniesz zakładkę (aby ukryć i wyświetlić listę ponownie), on zniknie. Proste! (:
Reply
#8

Zacytować: Napisał pierwotnie randazz0 fredaik, zrelaksuj się. Mogę ci zagwarantować, że on się rozłączył. Oto scenariusz: - Zastrzelił cię i zabił - On się rozłączył - Zanim to zrobiłeś, nacisnąłeś TAB *, więc dostałeś jego nazwę - Nie możesz już go zgłosić, ponieważ opuścił serwer. Spróbuj z przyjacielem Obydwie logujesz się do serwera, a kiedy jesteście oboje, naciskasz kartę. Twój przyjaciel się rozłączy, a Ty nadal będziesz widzieć jego imię na liście, ale nie Zgłoś go. Jeśli dwukrotnie naciśniesz zakładkę (aby ukryć i wyświetlić listę ponownie), on zniknie. Proste! (: Możliwe, dzięki
Reply
#9

To jest. Foh shizzle! ... A jeśli nie, to mam zamiar srać spodnie.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)