Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Metoda kopiowania War Z - działa od 16 kwietnia 2013 r
#11

przenieść na inną stronę?
Reply
#12

Czy ktoś inny może to potwierdzić?
Reply
#13

To nie jest prawdziwe ... ok?
Reply
#14

Lol, nie rozumiem, jak ludzie mówią, że to nie działa, i nigdy tego nie próbowali. Przeszedłem przez ankiety i znalazłem metodę do pracy. Uważam to za sprytny sposób, więc ludzie, którzy naprawdę chcą się uczyć, muszą przejść przez ten proces, co oznacza, że mniej osób o tym wie, a mniej szans na załatanie go. Jeśli ludzie nie wierzą w to, to twój stracony lol, oszczędza mi więcej czasu na dupe: P.
Reply
#15

Mogę ręczyć. Ludzi, którzy są leniwi, aby przejść przez te, twoje zagubione, nie nauczysz się dupe, chyba że ktoś przecieka. W dniu dzisiejszym udało mi się podrobić cały mój ekwipunek. Smh na ludzi narzekających właśnie dlatego, że te ankiety lmao.
Reply
#16

Smh u ludzi, którzy tak bardzo kłamią, że wierzą własnym kłamstwom.
Reply
#17

wykonano dwie ankiety, plik nadal nie został pobrany. prawdopodobnie fałszywe jak kurwa.
Reply
#18

Ten film został przekazany jak wiejska dziwka. Fałszywy fałszywy i fałszywy.
Reply
#19

Zacytować: Napisał pierwotnie LegitH4x Lol, nie rozumiem, jak ludzie mówią, że to nie działa, i nigdy tego nie próbowali. Przeszedłem przez ankiety i znalazłem metodę do pracy. Uważam to za sprytny sposób, więc ludzie, którzy naprawdę chcą się uczyć, muszą przejść przez ten proces, co oznacza, że mniej osób o tym wie, a mniej szans na załatanie go. Jeśli ludzie nie wierzą w to, to twój stracony lol, oszczędza mi więcej czasu na dupe: P. O mój boże, jeśli nie będziesz nas śledził, po prostu prześlij je do UC, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, jeśli to naprawdę działa. Nie obchodzi nas, czy zostanie załatany, czy nie.
Reply
#20

jeśli to działa, to czy ktoś może wysłać mi plik lub przesłać go do Mediafire? Pomogłoby to dużo. dzięki
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)