Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skocz na serwerach
#1

Dzień dobry. Czy istnieje sposób na skakanie na serwerach? Widziałem ludzi urodzonych w pobliżu mojej twarzy, nie sądzę, że ponownie łączą się z tym samym serwerem P.S Przepraszamy za mój angielski
Reply
#2

Wciśnij [SPACE], aby skoczyć.
Reply
#3

Zacytować: Napisał Jerischo Wciśnij [SPACE], aby skoczyć. QFT lol
Reply
#4

Dlaczego żartujesz z ludzi? Facet powiedział nawet: Przepraszam za jego zły angielski, i tu się z niego wyśmiewasz. Czy nie masz manier?
Reply
#5

Zacytować: Napisał Jerischo Wciśnij [SPACE], aby skoczyć.
Reply
#6

Mój angielski nie jest zbyt dobry ani ... nie sądzę, żeby takie rzeczy były zabawne
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by FAkkkker Dzień dobry. Czy istnieje sposób na skakanie na serwerach? Widziałem ludzi urodzonych w pobliżu mojej twarzy, nie sądzę, że ponownie łączą się z tym samym serwerem P.S Przepraszamy za mój angielski antyserwer przeskakuje tylko na 10 minut, po tym czasie nie jesteś przeniesiony
Reply
#8

Zacytować: Napisał Lamleial antyserwer przeskakuje tylko na 10 minut, po tym czasie nie jesteś przeniesiony czy to nie jest godzina?
Reply
#9

Lol, poczuj pieprzone poczucie humoru .. Nikt nie lubi crybaby ^^
Reply
#10

Nie ma humoru w żartowaniu z ludzi ... Wyraźnie masz swoje wnętrze przed sercem, a nie na odwrót, to znaczy mówisz cokolwiek, co przychodzi ci do serca, zamiast najpierw myśleć swoim sercem, jeśli to, co masz zamiar powiedzieć, naprawdę jest dobre. Wyraźnie nie masz intelektu, kiedy mówisz, że to żart, Osoba, do której zmierzał żart, może źle ją przyjęła. Pomysl zanim cos powiesz. Pozdrawiam Younes Nigdy nie ma potrzeby przeklinać, dlaczego przysięgasz?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)