Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zasilacze łatwe do podłączenia?
#1

Właśnie kupiłem nowy zasilacz 350W z newegg.com i zastanawiałem się, czy zasilacze są dość łatwe do zainstalowania? Właśnie ATI 9800PRO i ja obecnie dysponujemy tylko zasilaczem 250 W, a karta rekomenduje zasilacz 300W, więc kupiłem 350 W tylko po to, aby bezpiecznie go zabrać i na wszelki wypadek, gdybym chciał dodać coś jeszcze do mojego komputera. Geez im soo cieszę się, że pozbywam się tego FX5200.
Reply
#2

Zacytować: Pierwotnie zaksięgowany przez mark Właśnie kupiłem nowy zasilacz 350W z newegg.com i zastanawiałem się, czy zasilacze są dość łatwe do zainstalowania? Właśnie ATI 9800PRO i ja obecnie dysponujemy tylko zasilaczem 250 W, a karta rekomenduje zasilacz 300W, więc kupiłem 350 W tylko po to, aby bezpiecznie go zabrać i na wszelki wypadek, gdybym chciał dodać coś jeszcze do mojego komputera. Geez im soo cieszę się, że pozbywam się tego FX5200. Bardzo łatwe. Po prostu zwróć uwagę na to, gdzie wszystko jest teraz podpięte, może nawet zrób zdjęcie, ponieważ jesteś w tym nowy. Wszystko tylko podłącza się w jeden sposób, więc trudno jest coś zepsuć.
Reply
#3

Po prostu zawsze tak jest w przypadku sprzętu cd-rom // dysk twardy :::::::::::::: oooo <- żółty drut zawsze z boku jak na płycie głównej jest tylko jeden do zainstalowania i prawdopodobnie rozszerzenie ATX, jeśli używasz Pentium4
Reply
#4

To naprawdę łatwe. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, po prostu dobrze się przyjrzyj, jaki rodzaj wtyczek trafiają do różnych miejsc, a potem po prostu zrób to tak, jakby było ... przykręć i umieść kable w odpowiednich miejscach. Potem jest kompletny.
Reply
#5

Zacytować: Pierwotnie zaksięgowany przez mark Właśnie kupiłem nowy zasilacz 350W z newegg.com i zastanawiałem się, czy zasilacze są dość łatwe do zainstalowania? Tak, tak łatwo. Właśnie kupiłem nowy zasilacz. To był mój pierwszy raz, aby zastąpić mój PS. I wtyczki pasują tylko w jeden sposób, jeśli nie pasują, nie zmuszajcie go do tego, że może to źle.
Reply
#6

Godisadj ma rację, że wtyczki działają tylko w jeden sposób, więc nie spiesz się z tym ............... i powinno działać !!!!!!!!!!!!! Nie zapominaj, że 9800pro ma wtyczkę dla siebie, swoją dla wentylatora na karcie graficznej.
Reply
#7

To proste, jeśli masz standardowy futerał ze standardowym zasilaniem. Miałem starą bramkę, którą musiałem zmodyfikować. To był ból, ale było tego warte. Wyciągnij wszystko z walizki i wyrzuć narzędzie dermel. W razie potrzeby oznacz, wytnij i wywierć skrzynkę. Wyczyść obudowę naprawdę dobrze, usuń wszystkie wióry metalowe. Malować obszary odsłoniętego metalu, aby zapobiec rdzewieniu. Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez SplIce Nie zapominaj, że 9800pro ma wtyczkę dla siebie, swoją dla wentylatora na karcie graficznej. To nie dla fanów, to do zasilania GPU. Magistrala AGP nie może dostarczyć mocy wymaganej przez GPU.
Reply
#8

dzięki wielu facetów. byliście bardziej niż pomocni, nie możecie się doczekać, aż nadejdzie ten tydzień
Reply
#9

Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez SplIce Godisadj ma rację, że wtyczki działają tylko w jeden sposób, więc nie spiesz się z tym ............... i powinno działać !!!!!!!!!!!!! Nie zapominaj, że 9800pro ma wtyczkę dla siebie, swoją dla wentylatora na karcie graficznej. Molex dla 9800PRO nie jest tylko dla wentylatora na karcie ... to także dla większej mocy dla gpu Zasilacze są bardzo łatwe do podłączenia, to całkiem proste (IE: dwa, które podłączasz do płyty głównej, są BARDZO różne od tych, których używasz na innych komputerach peryferyjnych; dyski optyczne (napędy CD, DVD), dyski twarde, wentylatory (niektórzy fani użyj złącza Molex), karty wideo ..) UPEWNIJ SIĘ - Dostajesz P4 PSU, jeśli masz płytę główną P4. Upewnij się też, że dostajesz psu z wieloma złączami Molex (jestem krótki jeden molekuła, mam dwa optyczne, dwa HD, jedną kartę graficzną i jeden wentylator który potrzebuje molexa ... Musiałem odłączyć jeden z moich napędów (CD-ROM), aby móc uruchomić drugi wentylator, w przeciwnym razie mój procesor / GPU (silnik karty graficznej) przegrzałby się. ponieważ ten komponent może podsmażać wszystkie twoje komponenty, jeśli przepełniają ..
Reply
#10

Herezje to mała zasada, którą lubię podczas łączenia moich zasilaczy. Przechowuj podobne komponenty na tej samej linii. Użyj jednej linii molekularnej dla urządzeń IDE, i użyj innej dla fanów. Nie umieszczaj dysków twardych na tej samej linii, co wentylatory. Powiedziałbym, że dobrze jest umieścić dyski CD / DVD z fanami, ale nigdy dyski twarde. Jeśli okaże się, że rzeczy nie docierają i łatwiej jest umieścić wentylator na linii dysku twardego, nie rób tego. Uzyskaj rozszerzenie molekularne lub splitter z lokalnego sklepu komputerowego. Jeśli naprawdę się do niego dostaniesz, możesz kupić podobną do kopalni Antec TruControl 550Watt. Kosztuje około 100 USD i pozwala kontrolować wszystkie napięcia wyjściowe szyn. Ma też mnóstwo zapasów do dodawania komponentów, których potrzebuję. Dobry zasilacz jest najczęściej pomijanym elementem podczas łączenia lub modernizacji systemu.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)