Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nienawidzę joo apple
#1

czy to tylko ja, czy też quicktime to największy kawałek gówna?   Dlaczego Apple uważa za konieczne, aby quicktime zmieniało się w moim rejestrze i dodawało się do uruchamiania? Dlaczego dodaje się ponownie po usunięciu? Dlaczego potrzebuję QuickTime do korzystania z iTunes? Po zamknięciu itunes, dlaczego program ipodservice.exe, ituneshelper.exe pozostaje otwarty i pochłania moją pamięć?   Nie wiem, ale mnie wkurza.   Jakieś pomysły na to, jak utrzymać jabłka itunes od spożywania mojej pamięci i utrzymywania szybkiego startu przy starcie?
Reply
#2

Reformat
Reply
#3

Istnieją niezależne instalacje zarówno iTunes, jak i QuickTime, ale faktem jest, że będziesz musiał uruchamiać komputer ze względu na iTunes. Musi być w stanie podłączyć Twojego O.S. aby rozpoznać, czy iPod jest podłączony lub jest już podłączony. Jeśli komputer jest rzeczywiście pożerany przez zasoby używane w iTunes lub QuickTime, musisz także zadbać o inne problemy. Te aplikacje nie wymagają tak wiele do uruchomienia. Możesz łatwo usunąć ikonę zasobnika QuickTime lub użyć polecenia msconfig lub hijackthis, aby wyłączyć uruchamianie, które nie jest potrzebne.
Reply
#4

ookay przenosi się z jabłka na aol nie mam pojęcia, jak to się stało na moim komputerze lub jak to zrobić
Reply
#5

Zakładam, że już próbowałeś odinstalować go przez dodanie / usunięcie programów, i że jego stamtąd już nie ma, ale katalog nadal istnieje. Czy to stwierdzenie jest prawdziwe? Jeśli tak, czy spróbuj usunąć ten katalog AOL w trybie awaryjnym? To może być twoja odpowiedź.
Reply
#6

Apple najpierw: Otwórz MSCONFIG (uruchom> uruchom> MSCONFIG), przejdź do zakładki uruchamiania i odznacz wszystko, co widzisz, co jest niechciane. Następnie przejdź do zakładki usługi i zaznacz ukryj wszystkie usługi Microsoft, a następnie odznacz wszystko, czego nie chcesz, na przykład śmieci iTunes. Warto zauważyć, że czasami zatrzymywanie usług może zatrzymać ładowanie lub prawidłowe działanie programów; właśnie dlatego sugeruję przejście do Apletu usług (panel sterowania> Narzędzia administracyjne> Usługi) i zmianę usług z Automatycznego na ręczny, w ten sposób ładują się, gdy program ich potrzebuje, a po zamknięciu zwracają pamięć z powrotem do systemu. AOL: Przejdź do Dodaj / Usuń aplet (Panel sterowania> Dodaj / Usuń) wybierz AOL (jeśli go nie używasz), a następnie odinstaluj, wybierz wersję i odinstaluj. Również nowe wersje AOL instalują wiele innych bezużytecznych rzeczy, takich jak Program do Screensaver i skaner Spyware, należy je odinstalować, zanim będzie można usunąć ten folder. Najprawdopodobniej jest to wstępnie zainstalowana wersja z wyprodukowanego komputera, takiego jak Dell itp.
Reply
#7

w porządku, mam to wszystko naprawione, wszelkie pomysły na zmianę pliku M4P (co otrzymasz, gdy dl z iTunes) na mp3?
Reply
#8

Zacytować: Napisał Frosty_Flakes2 w porządku, mam to wszystko naprawione, wszelkie pomysły na zmianę pliku M4P (co otrzymasz, gdy dl z iTunes) na mp3? Konwersja m4p na mp3. edytowany link.
Reply
#9

Zacytować: Napisał Shirley Konwersja m4p na mp3. Jeśli masz zainstalowany odtwarzacz multimedialny, możesz również kliknąć "Prawym przyciskiem myszy" na plikach i wybrać "Konwertuj"
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)