Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowy Anti-cheat spadł dzisiaj
#11

widocznie teraz możesz zgłaszać ludzi używając Fairfight "playername"
Reply
#12

Zacytować: Napisał pierwotnie borohead420 widocznie teraz możesz zgłaszać ludzi używając Fairfight "playername" Niesamowite, spammer na czacie!
Reply
#13

Zacytować: Napisał Lamleial to nic nie mówi o anticheat, po prostu mówi, że nie robią tymczasowych zakazów, ponieważ są pewni swoich zakazów. Po uruchomieniu gry nie musiałem pobierać żadnego nowego kodu i jak dotąd nie wykryłem mojego oburzającego hakowania, więc jeśli to jest ich anticheat BWAHAHAHAHAHAHAHA piekło tim0n teleportowane> 5 km ostatniej nocy 6 razy w wypadku i wciąż jest w porządku. LOL? Hack teleportacji? czy możesz mi dać, proszę?
Reply
#14

Zacytować: Napisał Lamleial piekło tim0n teleportowane> 5 km ostatniej nocy 6 razy w wypadku i wciąż jest w porządku. ręcznie banują, więc jeśli naprawdę się teleportuje, pożegnaj się z tym kontem
Reply
#15

Meh, ICY 1,75 nadal działa dobrze i niezauważalnie, ponieważ kiedy to opublikowałeś, grałem, ale musiałem przeczytać to z oficjalnych forów, dzięki ... PODZIĘKOWANIEOto za to włamanie.
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by eltuercas LOL? Hack teleportacji? czy możesz mi dać, proszę? natychmiastowe kopnięcie, a serwer loguje go - i dlatego to był wypadek. zrobił coś złego, wszystko to LOL Jestem znudzony warzem, zhackowałem go zbyt mocno, a teraz jest nudny, normalnie usuwam każdego zombie w mieście i każdego gracza, gdy tylko przyjdą na niego, więc to bardzo przypomina granie mista.
Reply
#17

Zacytować: Napisał Lamleial natychmiastowe kopnięcie, a serwer loguje go - i dlatego to był wypadek. zrobił coś złego, wszystko to LOL Jestem znudzony warzem, zhackowałem go zbyt mocno, a teraz jest nudny, normalnie usuwam każdego zombie w mieście i każdego gracza, gdy tylko przyjdą na niego, więc to bardzo przypomina granie mista. Dosłownie roześmiałem moją dupę w tym lmao
Reply
#18

Zacytować: Napisał Lamleial natychmiastowe kopnięcie, a serwer loguje go - i dlatego to był wypadek. zrobił coś złego, wszystko to LOL Jestem znudzony warzem, zhackowałem go zbyt mocno, a teraz jest nudny, normalnie usuwam każdego zombie w mieście i każdego gracza, gdy tylko przyjdą na niego, więc to bardzo przypomina granie mista. Dlatego dlaczego hack nie jest dozwolony, to psuje grę. Spróbuj zagrać bez hackowania i zobacz, jakie to trudne. XD
Reply
#19

Wcześniej Dzisiaj ja i grupa przyjaciół obserwowaliśmy, jak Guy używa Cheatów w strumieniu, a my mieliśmy modów, aby uzyskać jego informacje, aby mogli go zabronić, co zrobili dwa razy, ale miał dodatkowe konto pełne bzdur dla kopii zapasowych. Tak więc Kewk Said i ja Cytujemy "Jeszcze nie wdrożyliśmy systemu Anti-Cheat", do którego zrobiłem kilka zdjęć na moim iPodzie. tylko Lolowi za zdradę, którą spowodował.
Reply
#20

Myślę, że w 100%, dopóki nie zaktualizują gry, nie dodadzą nic nowego.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)