Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konflikt gwiezdny .pak extractor
#11

Cześć, Jestem nowy na tej stronie i jestem absolutnie noob o programowaniu i tworzeniu oprogramowania. Skończyło się na tej stronie, ponieważ szukam sposobu na wyodrębnienie modeli z gry Star Conflict w celu wydrukowania 3D niektórych z nich tylko do użytku osobistego. Minęły już dni i nie byłem w stanie użyć twojego ekstraktora, czy mógłbyś być tak miły, ilekroć będziesz miał trochę wolnego czasu, aby nauczyć się go używać? A może, możesz direclty wyciągnąć pliki dla mnie bez nauki mnie? W ten sposób możemy zaoszczędzić wiele czasu. Potrzebuję tylko prostej siatki 3D, bez tekstur, bez cieniowania, nic więcej. Proszę, pomóż mi, jestem z tym wszystkim bardzo zepsuty, a twoja wydaje się być jedyną metodą w całym Internecie. Nie chcę ci przeszkadzać, więc jeśli po prostu nie chcesz mi pomóc, po prostu odpowiedz z prostym "nie". Dziękuję bardzo i przepraszam, że zawracam ci głowę.
Reply
#12

Próbowałem otworzyć grę Crossout * .pak i nie wyszedłem Czy można rozpakować grę Crossout * .pak?
Reply
#13

Tak z "quickbms". Rozpakowałem "misc.pak" (jeden z wieloma skryptami Lua) ze skryptem "clutch.bms". Nie możesz tu publikować linków zewnętrznych, więc szukaj go w sieci.
Reply
#14

Zacytować: Napisał Sirmabus Tak z "quickbms". Rozpakowałem "misc.pak" (jeden z wieloma skryptami Lua) ze skryptem "clutch.bms". Nie możesz tu publikować linków zewnętrznych, więc szukaj go w sieci. Dzięki za poradę, bardzo pomogło Powiedz mi proszę, czy istnieje sposób, aby normalnie otworzyć (.tfd tekstury) i edytować je
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)