Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unlimited Sprint
#1

Tylko mały film, który zrobiłem dla społeczności, jak uzyskać nieograniczony sprint z cheatem. Wiem, że jest to proste, ale może pomóc ludziom, którzy w ogóle nie znają c ++ lub języków programowania.
Reply
#2

Czy wiesz, że ktoś już stworzył tabelę CT dla tego? http://www.unknowncheats.me/forum/wa...sprint-ct.html
Reply
#3

Lepiej jest, jeśli nie tworzysz filmu, ponieważ przez większość czasu ktoś go znajduje i zgłasza go programistom, a następnie w krótkim czasie zostanie naprawiony. Ale sądzę, że to twój wybór.
Reply
#4

miło w
Reply
#5

Miły vid Zgadzam się, ale być może nie jest to najlepszy pomysł na umieszczenie Unknowncheats.com na vidie, wystarczy, że zobaczą go twórcy WarZ, a potem będą mieli oko na to, co robią.
Reply
#6

przy okazji, lepiej byłoby po prostu szukać float ... 1110704128 (int) = 45,0 (zmiennoprzecinkowe)
Reply
#7

Hahahahhaa, zły, zły pomysł na przesłanie filmu na Youtube. (Wiem, że chcesz pomagać innym, ale jest to niebezpieczne dla samego Cheata). Jestem pewien, że wkrótce wartość sprintu jest po stronie serwera.
Reply
#8

No chyba, że dokonają przeglądu całego kodu sieciowego. Tak jak obecnie, gracz kontroluje, gdzie są na mapie (nawet jeśli serwer wykryje przyspieszenie / teleportację / etc). O ile nie przeniosą wszystkich graczy na serwer (zajęłoby to trochę czasu), nie ma powodu, aby sądzić, że przenieśliby go na serwer. Co więcej, czy naprawdę myślisz, że przesłanie go na youtube, czy nie, miałoby znaczenie? Prawdopodobnie przeglądają tę stronę w obu kierunkach i są programistami (przynajmniej obecni twórcy, a nie sirgay). Wiedzą, co robimy w obu kierunkach.
Reply
#9

Proszę, spraw, aby to wideo było prywatne
Reply
#10

Tak, wiem... Nie mogę się doczekać, jestem pewien, w następnej aktualizacji Big tego Cheatu już nie działają ... Wartość będzie obsługiwana przez serwer zamiast klienta
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)