Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera
#1

Przez ostatnie 4 dni za każdym razem, gdy loguję się do serwera, zostanę zbanowany w ciągu 30 minut od bycia na serwerze. nawet gdy nie mam załadowanych kodów. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby to obejść? Byłoby bardzo pomocne, gdyby ktoś mógł mi w tym pomóc. Ponownie zainstalowałem system Windows 3x Używał VPN przez cały czas zmieniono identyfikator woluminu zmieniono adres mac. Zmieniono hwid kilka razy poprzez regedit postępuj zgodnie z tym przewodnikiem: https://bot-supply.com/forum/guides/...a-regedit.html
Reply
#2

mając ten sam problem, co kurwa teraz robi
Reply
#3

Zmieniłem hwid, usunąłem kilka plików z foldera parowego i zarejestrowałem nowe konto z innego komputera i grałem na nim kilka godzin. Może w jakiś sposób migasz z zablokowanym kontem. Ponadto kilkakrotnie logowałem się na moje zbanowane konto, ponieważ mam na nim inne gry. Bez ban ~ 3 miesiące p. Kupiłem nowe konto ~ miesiąc po ban.
Reply
#4

Zabawne, jak wam mówicie "Zmieniono HWID". Skąd wiesz, że faktycznie zmieniłeś zastosowanie HWID Rust? Wygląda na to, że to, co się zmieniło, NIE jest poprawne. HWID różni się od oprogramowania do oprogramowania. Może być dosłownie KAŻDEGO .... i wszystko w połączeniu z czymkolwiek .... Więc ten głupi pomysł na zmianę najbardziej "używanego" standardowego gówna prawdopodobnie nie będzie działać. Idź głębiej, google różne typy rzeczy, których ludzie używają do tworzenia HWID. Bo najwyraźniej przeoczyłeś coś przed dołączeniem do nowego serwera.
Reply
#5

Miałem ten sam problem, odinstalowałem mój dysk twardy i używam teraz tylko mojego dysku SSD
Reply
#6

Zacytować: Napisał TaylorPK Miałem ten sam problem, odinstalowałem mój dysk twardy i używam teraz tylko mojego dysku SSD Następnie usunąłeś swój stary dysk i umieściłeś nowy, lub nie rozumiem?
Reply
#7

Zacytować: Napisał Thorswede Przez ostatnie 4 dni za każdym razem, gdy loguję się do serwera, zostanę zbanowany w ciągu 30 minut od bycia na serwerze. nawet gdy nie mam załadowanych kodów. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby to obejść? Byłoby bardzo pomocne, gdyby ktoś mógł mi w tym pomóc. Ponownie zainstalowałem system Windows 3x Używał VPN przez cały czas zmieniono identyfikator woluminu zmieniono adres mac. Zmieniono hwid kilka razy poprzez regedit postępuj zgodnie z tym przewodnikiem: https://bot-supply.com/forum/guides/...a-regedit.html Próbowałeś usunąć i ponownie zainstalować rdzę? ponieważ kiedyś jest jakiś plik, który zostanie utworzony, gdy zostaniesz zbanowany w niektórych grach i natychmiast zostaniesz zbanowany, jeśli nie zainstalujesz go ponownie.
Reply
#8

Myślę, że EAC wymaga od ciebie nawet zmiany wszystkich Twych dysków twardych lub SSD, teraz jest to ból, o który chodzi.
Reply
#9

Zostałem wyrzucony z Rust i miałem ten sam problem, gdy próbowałem podrobić wszystko. Skończyło się na wysyłaniu e-maili i mówieniu o tym, a oni powiedzieli mi, że mogę grać na nowym koncie bez bana. (O ile oczywiście nie oszukałem ponownie).
Reply
#10

Oni HWID zabraniają ci od 2014 roku iirc. i nie, nie używają identyfikatora woluminu lub MAC karty sieciowej do HWID sig ty.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)