Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kto tworzy na * nix
#1

Przełączyłem się na Linuksa z powodu mojej pracy. Po użyciu go od dłuższego czasu nauczyłem się kochać go znacznie więcej niż okna do robienia prac rozwojowych. Teraz odkrywam, że większość moich projektów tworzę najpierw na Linuksie, a potem później w Port Windows, oczywiście z tym, że zaprojektowałem architekturę projektu. Kto jeszcze pracuje przede wszystkim z linuxem?
Reply
#2

Jeśli tworzę aplikacje korporacyjne w Javie (JavaEE), używam Linuksa. Również jeśli pracuję z mikrokontrolerami (na przykład rodzina STM), używam także Linuksa Rzeczy związane z grą (ogólnie oszukiwanie, korzystam z systemu Windows)
Reply
#3

Pracowałem wiele lat w centrum danych z 80% + naszych serwerów na Linuksie, więc przez cały ten czas pracowałem dla Linuksa, a raczej pisałem scenariusz, jeśli powiem, że były to małe projekty. Niedawno przełączyłem się na system Windows C / C ++ do celów oszukiwania i nie miałem wcześniejszego doświadczenia w tym, ale dość szybko przyzwyczaiłem się do tego i dokumentacja jest całkiem dobra w mojej opinii. W dzisiejszych czasach, jeśli muszę zautomatyzować cokolwiek, zrobić skrypt lub mały program, wciąż mam odruch Linuksa i robię prawie wszystko dla Linuksa.
Reply
#4

Debian, C ++, Eclipse Nie używałem Windowsa od wydania Debian Jessie w 2015 roku i lubię to Po prostu lubię bawić się z moim systemem, nawet jeśli oznacza to spędzanie wielu godzin na naprawieniu małego problemu. Wszystko, co muszę zrobić (rzeczy uniwersyteckie, gry, C ++, JS) można zrobić na Linuksie, wystarczy trochę czasu, aby przyzwyczaić się do korzystania z wiersza poleceń zamiast fantazyjnych GUI.
Reply
#5

Używam tylko okien do gier i rozwijam się głównie na Linuksie. Pracuję dla firmy sprzętowo-programowej, więc wszystko odbywa się w nix. Po prostu wolę dostosowywanie i to darmowe. Chociaż dobre IDE są trudne do znalezienia i nie jestem w klubie emacs cool kids. ☺️ Wysłane z mojego SM-G930F za pomocą Tapatalk
Reply
#6

Zacytować: Napisał Cre3per wystarczy trochę czasu, aby przyzwyczaić się do korzystania z wiersza poleceń zamiast fantazyjnych GUI. Dla mnie jest to dokładnie odwrotne, o ile wszystko w plikach konfiguracyjnych i parametrach uruchamiania jest dobrze udokumentowane, jest o wiele jaśniejsze niż zbyt skomplikowane GUI. Nie miałem problemów z zarządzaniem naszymi serwerami za pomocą CentOS, Debian, Ubuntu i innych, ale widziałem, jak mam problemy z zarządzaniem jakimś serwerem Windows, a serwery Exchange doprowadziły mnie do szaleństwa więcej niż jeden raz.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)