Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTML Żądanie strony internetowej
#1

Próbuję opracować aplikację, która łączy się ze stroną internetową, loguje się do strony internetowej, a następnie pobiera dane ze strony po zalogowaniu. Mam jednak problem ze znalezieniem jakichkolwiek funkcji lub klas, które mogą rzeczywiście wysłać żądanie tak jak to, że następnie pobrać dane, czy ktoś wie coś na temat tego tematu lub doświadczenie w tym w przeszłości?   Dzięki, Wiśniówka
Reply
#2

czy to jest dla programu ładującego?
Reply
#3

Cóż, nie jestem pewien, co masz na myśli przez program ładujący. Zamierzam użyć go, aby po prostu zalogować się na dysk studencki mojego ucznia, który jest dostępny na stronie mojej szkoły, po prostu wyświetlać informacje i ewentualnie pobierać i przesyłać z mojego programu na dysk twardy.
Reply
#4

Możesz użyć, to łatwa w użyciu biblioteka dla niektórych protokołów sieciowych. Przykłady korzystania z niego znajdują się na stronie z linkami, ale pamiętaj, że wszyscy korzystający z Twojego programu mogą łatwo wykryć dane logowania.
Reply
#5

I pytasz o to na forum hakerskim w grze jako jednym z niewielu twoich i tylko postów. CND_ Zaatakowane za łączenie ze spamem.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by SEGnosis I pytasz o to na forum hakerskim w grze jako jednym z niewielu twoich i tylko postów. CND_ Zaatakowane za łączenie ze spamem. Nie widzę tam problemu. Dlaczego nie zapytać o forum hakerskie w grze? Nie rozumiem tego. B2T: żądanie HTTP POST GET / HTTP / 1.1 Najlepszym sposobem jest prawdopodobnie połączenie z bazą danych MYSQL i otrzymywanie tam wszystkich informacji. Lub w połączeniu z PHP, jeśli chcesz, aby twój program logowania był bezpieczny.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)