Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Naprawdę tani laptop !!
#11

Znalazłem to! http://laptop.media.mit.edu/ Zrobili to dla pokrzywdzonych przez dzieci, takich jak ty, którzy nie mogą zdobyć solidnego wykształcenia ... Wygląda na to, że powerupply to ręczna korba! @DD - Mam laptopa 550 USD, jest całkiem ładny ... AMD 2800+ Sempron Mobile 768 MB pamięci RAM (kupił 512 MB pamięci na 40 USD, aby dodać do niej 256) SiS coś lub inna grafika, są świetne w mojej opinii 15.1 "ekran DVD / CD-RW itp.
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by Chemical Witam, czy ktoś zna jakieś sklepy internetowe, które mają naprawdę tanie laptopy? Gdzieś w okolicy znaku $ 100- $ 150? Any Make & Model, 20 GB pamięci min, 256 MB pamięci RAM, brak specjalnej karty graficznej lub karty dźwiękowej ..., dowolny rozmiar ekranu ... pref 15 "... Czy spojrzałeś na odnowione fabrycznie modele? Gdybyś był w Wielkiej Brytanii, wymieniłbym kilkanaście firm, ale ciebie nie. Zrobiłem więc google i znalazłem to; http://www.usanotebook.com/ Po prostu podaje i rozumie, co jest dostępne, nie ma licytujących w serwisie eBay, a w niektórych przypadkach otrzymujesz gwarancję.
Reply
#13

Natknąłem się na używane, ale nowe HP Labtop .... 512 MB pamięci RAM ... 80 GB .. Wygląda 2 to około 15 do 17 "ekranu .. i DVD Rw Drive ... Jestem gunna Pozbądź się go za około 350-400 USD ... Znam swój cenny przedział cenowy ... ale to jest cholernie dobra sprawa. Nie mam żadnych dokumentów ani niczego na ten temat. Ale jeśli twoja zainteresowana ja wiem i mogę podać więcej szczegółów na ten temat .. i wyślę ci zdjęcie lub coś innego, czego potrzebujesz .. To zniknie do następnego dnia lub 2. Po prostu powiedz mi, czy jestem zainteresowany ....
Reply
#14

Zacytować: Napisał pierwotnie KenshinAMV Znalazłem to! http://laptop.media.mit.edu/ Zrobili to dla pokrzywdzonych przez dzieci, takich jak ty, którzy nie mogą zdobyć solidnego wykształcenia ... Wygląda na to, że powerupply to ręczna korba! @DD - Mam laptopa 550 USD, jest całkiem ładny ... AMD 2800+ Sempron Mobile 768 MB pamięci RAM (kupił 512 MB pamięci na 40 USD, aby dodać do niej 256) SiS coś lub inna grafika, są świetne w mojej opinii 15.1 "ekran DVD / CD-RW itp. LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! NIE MOGĘ ZATRZYMAĆ ŚMIECHU! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! WYGLĄD WSZYSTKICH TYCH AFRYKÓW !!! LOL! LOL! (Przepraszam za komentarz, który zrobiłem o Afrykanach) Nawet nie sprzedają jeszcze tych laptopów. Jeśli jesteś NAPRAWDĘ zdesperowany, zdobądź laptop "hand-me-down".
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)