Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Naprawdę tani laptop !!
#1

Witam, czy ktoś zna jakieś sklepy internetowe, które mają naprawdę tanie laptopy? Gdzieś w okolicy znaku $ 100- $ 150?   Any Make & Model, 20 GB pamięci min, 256 MB pamięci RAM, brak specjalnej karty graficznej lub karty dźwiękowej ..., dowolny rozmiar ekranu ... pref 15 "...
Reply
#2

Umm ... Nie sądzę, żeby ten rodzaj laptopa był możliwy. Pulpit może kosztować tyle, ale nie laptopa. Laptop musiałby być kawałkiem gówna, żeby był tyle wart.
Reply
#3

najtańszy znalazłem 600 $ i było tak smutno .... nawet nie chcę wymieniać specyfikacji
Reply
#4

Wypróbuj serwis eBay. To wszystko, co mogę wymyślić w tych specyfikacjach
Reply
#5

Tak, licytowałem na 2 laptopy w serwisie eBay, ale cholernie licytujący auto wciąż chwytają ... Nie chcę ustawić mojej maksymalnej stawki na wysoką.
Reply
#6

Mam już laptopa, od DELL bardzo szybko bardzo fajnie ... ^ __ ^
Reply
#7

1,200 $ to mój laptop - 512 mb pamięci RAM 80gig HD z wbudowanym ekranem bluetooth / wifi i kartą graficzną (na laptopa)
Reply
#8

Czy ktoś może przenieść ten wątek do dyskusji na PC proszę
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by Chemical Tak, licytowałem na 2 laptopy w serwisie eBay, ale cholernie licytujący auto wciąż chwytają ... Nie chcę ustawić mojej maksymalnej stawki na wysoką. Twoje znalezienie labtopa na 100-150 $ z wymaganiami, które wypowiedziałeś? Chciałbym 2 zobaczyć, żeby w to uwierzyć ... To byłaby cholernie dobra oferta ... 20gig storage może dostać pricie ...
Reply
#10

100 - 155 dolarów, nawet nie można uzyskać ekranu TFT do tego. Ale spróbuj w serwisie Ebay lub w innym miejscu
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)