Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

vac zbanowany
#11

Zacytować: Originally Posted by akHyG PROBLEM ZATRZYMANY ... ADMINIUJ PLS USUŃ TEN POST Usunięcie go jest niedozwolone, dlatego należy zamknąć wątek.
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by thingHACKER Usunięcie go jest niedozwolone, dlatego należy zamknąć wątek. A może powinien opublikować swoje rozwiązanie, ponieważ wydaje się, że wiele osób ma ten problem.
Reply
#13

Tak, myślę, że tak ...
Reply
#14

przepraszam za brak odpowiedzi .. tak http://www.unknowncheats.me/forum/ru...ol-source.html PS: Nie dostaję bana na steam, ponieważ nie mam gry, którą emulowałem. PS 2: Stracisz wszystkie przedmioty ze wszystkich serwerów i to rozwiązanie nie działa w STEAM!
Reply
#15

Tyvm, jeśli to działa, pozwól mi rep + you! To zawiesza się, gdy dołączam do serwera
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by akHyG Nie, nie jest tak z martwym logo. Kiedy przechodzi obok martwego logo, to jakby trochę poczekać, a potem gra zniknęła .. i próbowałem wiele razy ... i tak samo stało się .i reinstalowałem grę dwa razy ... rozwiązanie.. potrzebujesz pakietów redystrybucyjnych 2013 x64 i x86 Visual C ++ może to naprawi problem, to jest informacja dla tych, którzy wciąż mają problem. Jeśli chcesz link, po prostu zapytaj i idź. to działa, myślę ... przynajmniej dla emulowanej rdzy możesz też wypróbować te z 2010 roku .. albo może brakuje ci sieci. framework 4.5 lub coś takiego ... po prostu spróbuj
Reply
#17

xenocide wiki read man .. naprawiłem problem i problem nie polegał na martwym logo ..
Reply
#18

logo czy nie, dałem rozwiązanie, które może wiele naprawić dla ludzi, więc zamiast negatywnych komentarzy, najpierw pomyśl o tym, co próbowałem wyjaśnić.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)