Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#11

Zacytować: Napisał pierwotnie buddyrich Chociaż zgadzam się z twoim rozumowaniem, nie będę po prostu anulować mojego przesyłania, ponieważ niektórzy z nich są zdenerwowani, że go przesyłam. Większość osób pobierze i spodoba się. Istnieje powód, dla którego sekcja pobierania plików istnieje i nie jest przeznaczona do udostępniania kodu źródłowego. Uczciwie, szanuję to. Dziękuję za wzięcie mojej opinii bez niedojrzałości.
Reply
#12

Zacytować: Napisał pierwotnie Mr0dd ~ O wiele większy temat niż oszukiwanie. Chociaż zwykle się z tobą zgadzam, jest to temat, który jest szeroko dyskutowany i nie ma ostatecznej odpowiedzi. Możesz utworzyć wątek w Forum General. Chciałbym zobaczyć, co ludzie o tym myślą.
Reply
#13

@ Buddyrich, proszę zgadnij, dlaczego wszyscy programiści, którzy używali RustInterceptor, nie publikowali swoich kodów? Ponieważ KAŻDY WIE, co może się stać!
Reply
#14

Aktualizacja Rust twitter ma post dla protokołu ++ na main, być może związany z protobufferami?
Reply
#15

Czy na pewno chcesz kontynuować to przełomowe odkrycie xD?
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Aktualizacja Rust twitter ma post dla protokołu ++ na main, być może związany z protobufferami? zobaczymy
Reply
#17

OP nikogo nie posłucha, przysłał mi najmłodsze na świecie wideo na skrzypce w godzinach popołudniowych, to wszystko jest dla niego zabawne. Właśnie dlatego niebezpiecznie jest dawać niektórym ludziom możliwość kopiowania wklejania. Mam tylko nadzieję, że FP zaktualizuje swój protokół, a orogamo nie nakarmi przyszłych zmian osobom, które chcą być lekkomyślne dzięki informacjom.
Reply
#18

Zacytować: Originally Posted by wasity OP nikogo nie posłucha, przysłał mi najmłodsze na świecie wideo na skrzypce w godzinach popołudniowych, to wszystko jest dla niego zabawne. Właśnie dlatego niebezpiecznie jest dawać niektórym ludziom możliwość kopiowania wklejania. Mam tylko nadzieję, że FP zaktualizuje swój protokół, a orogamo nie nakarmi przyszłych zmian osobom, które chcą być lekkomyślne dzięki informacjom. Jesteś o piątej osobie, która może mi o tym powiedzieć. Ty, ja lub ktokolwiek inny w tym wątku nie robił ŻADNEJ pracy, żeby to oszukać. W rzeczywistości nie korzystałeś z żadnej wiedzy. Wszystko to zostało wykonane przez Orogamo. Więc tak, boo-hoo. Ktoś może pobrać studio graficzne importować rustinterceptor przeczytaj samouczek dotyczący nakładek DirectX (lub skopiuj makaron) utwórz tabelę do przechowywania jednostek (lub użyj klasy pomocnika w RUSTINTERCEPTOR) dodawaj rysunki, kompiluj i idź, działa radar. Lub mogli pobrać prekompilowany kodek Tak czy inaczej nie uczą się niczego. Jeśli ktoś nie chce się uczyć, nie zrobi tego.
Reply
#19

Zacytować: Napisał pierwotnie buddyrich Jesteś o piątej osobie, która może mi o tym powiedzieć. Ty, ja lub ktokolwiek inny w tym wątku nie robił ŻADNEJ pracy, żeby to oszukać. W rzeczywistości nie korzystałeś z żadnej wiedzy. Wszystko to zostało wykonane przez Orogamo. Więc tak, boo-hoo. Ktoś może pobrać studio graficzne importować rustinterceptor przeczytaj samouczek dotyczący nakładek DirectX (lub skopiuj makaron) utwórz tabelę do przechowywania jednostek (lub użyj klasy pomocnika w RUSTINTERCEPTOR) dodawaj rysunki, kompiluj i idź, działa radar. Lub mogli pobrać prekompilowany kodek Tak czy inaczej nie uczą się niczego. Jeśli ktoś nie chce się uczyć, nie zrobi tego. czy jesteś tym ułudnikiem? to jak uprawianie seksu - czego nauczysz się więcej, uprawiając seks lub oglądając porno?
Reply
#20

Zacytować: Napisał Alojz Ile czasu zajmuje zatwierdzenie pliku przez moderatora? Płozy zbierają się ... Tak wygląda koniec Rdzy. Przynajmniej na chwilę.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)