Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Użyłem niezliczonych oszustów na tej stronie, które zawsze były najwyższej jakości. W żaden sposób nie jest to oszustwo najwyższej jakości, ale chcę dać ci wszystko, aby pokazać moją wdzięczność.       wykryte     Zrzuty ekranu   Gracze:   https://image.ibb.co/eN2gdv/player.png   Podmioty:   https://image.ibb.co/fMaZyv/horsey.png       Jak tego użyć     Otwórz plik Echelon.exe (z Rustem otwórz!), Wprowadź informacje o serwerze, a następnie kliknij Słuchaj!                           Otrzymasz to przy pierwszym użyciu programu, jeśli masz włączoną zaporę Windows. Kliknij zezwól                           Powinieneś zobaczyć, że twoje proxy zostało skopiowane do schowka. Po kliknięciu F1 w grze naciśnij Ctrl + V, aby wkleić. Następnie naciśnij enter.             Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.               Uwagi Kiedy ten cheat łamie się pomiędzy aktualizacjami, 99 procent czasu, wszystko co musisz zrobić, to zaktualizować biblioteki DLL znajdujące się w katalogu głównym cheata z tymi z wersji Rust, które będziesz używał. Oto lokalizacje bibliotek DLL              Rust.Data.dll ~ \ steamdirectory \ common \ Rust \ RustClient_Data \ Managed   UnityEngine.dll ~ \ steamdirectory \ common \ Rust \ RustClient_Data \ Managed   Facepunch.System.dll ~ \ steamdirectory \ common \ Rust \ RustClient_Data \ Managed   RakNet.dll ~ \ steamdirectory \ common \ Rust \ RustClient_Data \ Plugins             Również, gdy go używasz. Kropka w środku nie jest dokładna. Zapomniałem to usunąć.         Ściągnij   Pobierz z UC-Downloads     Dziękuję @ chxikva za zdjęcia
Reply

wow, dzięki, człowiek, którego szukałem codziennie P. Czy jesteście słonymi członkami, jeśli chcecie coś napisać i nie obwiniajcie innych, którzy dzielą się czymś, co ta wspólnota ma swobodę w dzieleniu się swoją pracą, więc zamknijcie się i cieszcie się, że ktoś zrobił coś na temat tej martwej rdzy
Reply

yo @ Azmazm wygląda mi dobrze, dzięki za twój wkład
Reply

Zacytować: Originally Posted by shogust12 to tak samo, jak pytanie wszystkich, czy w lodówce wciąż jest ser, a przed samym pytaniem można się najpierw przyjrzeć. O co ty kurwa chodzi? Biblioteka robi wszystko za Ciebie, musisz tylko posortować elementy do słownika i narysować.
Reply

Zacytować: Originally Posted by Azmazm O co ty kurwa chodzi? Biblioteka robi wszystko za Ciebie, musisz tylko posortować elementy do słownika i narysować. .. Myślisz, że "wszyscy" wiedzą, jak?
Reply

Myślę, że byłoby wspaniale, gdybyś mógł umieścić wszystkie pliki zamiast tylko exe. Dowiemy się z tego więcej.
Reply

http://lycosa.me/u/b8fe7r.png Lol @, kto właśnie zmienił moją nazwę skrzynki
Reply

Ok, opublikowałem to jakiś czas temu, ale mogę go ponownie opublikować, proszę: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1297 x 80.
Reply

@ Azmazm dobra praca nad oszustem. Doceniam, że próbujesz pomóc społeczności i dać ludziom to do wykorzystania, naprawdę. Ale niestety, myślę, że gratyfikacja będzie krótkotrwała i wymrze, gdy w pewnym momencie pojawi się łata. Polecam albo wydać tylko źródło, albo nic, nie dlatego, że nie powinniście pomagać ludziom, ale dlatego, że jest to sposób na odfiltrowanie ludzi, którzy nie mają pojęcia, co robią. Jeśli ludzie chcą oszukiwać za darmo w grze, prawdopodobnie powinni się nauczyć, jak to działa, aby mogli jeden, a przynajmniej zrozumieć / skompilować ten, który pobierają. Zamieszczanie źródła pomoże tym, którzy chcą włożyć wysiłek w jego skompilowanie / zrozumienie i uczenie się z niego, jednocześnie filtrując dzieci, które klikają takie rzeczy, jak DARMOWY 2017 CLASH ROYALE GEMS HACK (WORKING) na YouTube. Tak jak mówiłem na początku, dziękuję za to, że próbujesz zwrócić się do społeczności.
Reply

Zacytować: Napisał pierwotnie Mr0dd ~ Chociaż zgadzam się z twoim rozumowaniem, nie będę po prostu anulować mojego przesyłania, ponieważ niektórzy z nich są zdenerwowani, że go przesyłam. Większość osób pobierze i spodoba się. Istnieje powód, dla którego sekcja pobierania plików istnieje i nie jest przeznaczona do udostępniania kodu źródłowego.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)