Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmiana IP

Problem: Zostałem zbanowany z AA 2.8.5 (ale nie noob), nie zbanowany, ale połączony, i nie mogę zmienić mojego adresu IP. Zostawiłem to na noc, zadzwoniłem do mojego ISP, który ma gówno dla mózgów. Mam internet przez coś, co WiMAX, daje mi internet przez sieć komórkową 4G. Nie mam statycznego adresu IP. na drugim zrzucie ekranu wygasa dzierżawa, ale aktualizuje się z uzyskaną dzierżawą. jeśli zostawię to na 24 godziny (kiedy wygasa) czy to działa mabye? zrzuty ekranu     http://postimage.org/image/nzcwh72c/   http://postimage.org/image/2io5hkt9g/
Reply

Gorąco polecam, aby nie publikować swojego adresu IP do wiadomości publicznej. Z tego powodu usunąłem Twój drugi zrzut ekranu, możesz go edytować i ponownie opublikować. Także, gdy rozmawiasz z jakąkolwiek usługą technologiczną, nie rozmawiaj z "help desk" lub "office lady", która jest ogólnie misją samą w sobie. Nie mam pojęcia, ile 4G wpłynie na twoją infrastrukturę sieciową.
Reply

dzięki. Chyba powinienem zadzwonić do obsługi technicznej, ale jest to mała firma tylko jeden numer, a osoba, która podpisuje się z Tobą, rozwiązuje również problemy.
Reply

Mój ISP lub MAC IP ADDRESS jak się nazywa jest odświeżany co 72 godziny, a IP jest wciąż taki sam. Zostałem zbanowany na Clanbase po tym, jak zadzwoniłem do mojego dostawcy internetu, aby zmienić mój ip i nie chcieli tego zrobić.
Reply

Zacytować: Originally Posted by botex Mój ISP lub MAC IP ADDRESS jak się nazywa jest odświeżany co 72 godziny, a IP jest wciąż taki sam. Zostałem zbanowany na Clanbase po tym, jak zadzwoniłem do mojego dostawcy internetu, aby zmienić mój ip i nie chcieli tego zrobić. niektórzy usługodawcy zmienią się za darmo, jeśli dasz im fajną historię, dlaczego chcesz to zmienić. Grożą opuszczeniem służby i szukaniem innej, jeśli nie pomogą. niektórzy również pomogą bez pytań, ale chcą za to trochę pieniędzy. Jeśli chcesz dalej oszukiwać, a dostawca usług internetowych nie pomoże ci, najlepszą radą będzie znalezienie dostawcy Internetu, który posiada dynamiczne adresy IP, aby uniknąć problemów w dalszej części
Reply

Zacytować: Napisał HOOAH07 niektórzy usługodawcy zmienią się za darmo, jeśli dasz im fajną historię, dlaczego chcesz to zmienić jestem zbanowany z AA. Czy możesz zmienić mój ip? pliiiizz. mogę zmienić mój ip za darmo, kiedy chcę
Reply

Niektóre routery faktycznie przechowują adres IP, więc jeśli nie masz żadnej wartościowej konfiguracji routera, możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne i mieć nadzieję, że "zapomnisz" swojego IP.
Reply

Musisz mieć dynamiczny adres IP. Mam dynamiczny adres IP, a kiedy chcę zmienić mój adres IP, zmieniam adres mac routera i zrestartuję router i gotowe Kocham mojego dostawcę
Reply

Facet prosi o pomoc, nie "Mogę zmienić mój IP i nie możesz LOL". Po prostu odłącz router i modem przez noc i sprawdź, czy zmieni się rano. Rób to przez kilka dni, a jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z ISP, jak wspomniano powyżej, i powiedz, że anulujesz usługę, jeśli tego nie zrobi.
Reply

Czy w ustawieniach można zmienić MAC poprzez router? jeśli jest to zanotowanie MAC przed zmianą na wypadek, gdyby nie był on ponownie uruchamiany. Następnie zmień 2 ostatnie cyfry lub zobacz, czy zmienia się IP. Mój przyjaciel mógł w ten sposób zmienić swój dynamiczny adres IP.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)