Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zrobić Dupe ???
#11

Czy to żart? czy to naprawdę? xD
Reply
#12

Nie mógłbym (
Reply
#13

Zacytować: Napisał pierwotnie BioxX1337 Czy to żart? czy to naprawdę? xD Oczywiście, że to żart
Reply
#14

musisz rzucić broń i zeskoczyć z klifu i alt F4, gra zarejestruje cię jako śmierć, ale ponieważ cofasz się, odzyskasz swoją broń z ekwipunku i wciąż znajdujesz się w serwerze, z którego go upuściłeś. Proszę bardzo.
Reply
#15

Zacytować: Napisał pierwotnie BioxX1337 Czy to żart? czy to naprawdę? xD Myślę, że to żart
Reply
#16

Nie wszystkie tsss, niezły żart
Reply
#17

święte gówno to działało! zdecydowanie wypróbujcie chłopaki, wejdźcie na ekran postaci, poczekaj 3-4 sekundy i idźcie do globalnego następnie naciśnij alt + f4, wow
Reply
#18

ktoś mógłby zrobić film pokazujący, jak to się robi ... Próbowałem 3 razy i nie mogę ....
Reply
#19

To nie żart. Upuść przedmioty z safezone na serwerze 100 pop. (TO JEST MUSISZ) Następnie alt + F4 i ja również zalecamy kilkukrotne rozbijanie twojej twarzy na klawiaturze, aby uzyskać dodatkową miarę. Mam co najmniej 1000 m107 w skali globalnej.
Reply
#20

Zacytować: Originally Posted by Vicinity To nie żart. Upuść przedmioty z safezone na serwerze 100 pop. (TO JEST MUSISZ) Następnie alt + F4 i ja również zalecamy kilkukrotne rozbijanie twojej twarzy na klawiaturze, aby uzyskać dodatkową miarę. Mam co najmniej 1000 m107 w skali globalnej. porfavor faceci mi pomagają, nie dostaję, już wypróbowałem w bezpiecznej strefie wewnątrz i na zewnątrz, i nic nie spojrzałem, a ja rzuciłem amunicję na ziemię, a potem dałem "ALT" + "F4" ... próbowałem z amunicją i nic nie dawałem .... proszę pomóż proszę wszystkich mi pomóc: Choro:
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)