Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

pomoc przy zmianie adresu IP

ściągnąłem samouczek zmiany adresu IP przez anti_hexe i mam problemy. Zrobiłem to wszystko, krok 1,2,3,4. jeśli ktokolwiek może mi pomóc, dzięki
Reply

Co masz; DSL lub kabel. Jeśli DSL, powinieneś mieć dynamiczny adres IP, więc po prostu odłącz modem i podłącz go. Nigdy nie miałem DSL, więc nie jestem pewien jak to działa, ale z tego, co przeczytałem, jest to sposób na zrobienie tego. Jeśli masz kabel bez routera i statyczny adres IP, odłącz modem na co najmniej 24 godziny. Twoje IP zostanie przeniesione do puli adresów IP. Po 24 godzinach, po ponownym podłączeniu modemu, modem przejrzy pulę i prawdopodobnie uzyska nowy adres IP. Dostałem te informacje od technika poziomu 3, gdy zadzwoniłem do mojego ISP, aby zmienić mój adres IP. Dostawca usług internetowych nie przypisuje adresów IP. To jest serwer. Jeśli masz kabel z routerem, a router ma opcję klonowania adresu MAC, po prostu odłącz modem, przejdź do opcji routera i zmień MAC, zapisz ustawienia i ponownie podłącz modem. Nie wiem, czy nowy adres MAC musi być ważny, czy tylko wymyślony. Zacząłem kopiować adresy MAC z komputerów szkolnych. Na wszelki wypadek, więc mam poprawny adres MAC.
Reply

*Zacząć* 1. Kliknij start 2. Kliknij Uruchom 3. Wpisz cmd 4. Naciśnij Enter * W oknie typu DOS * 1. ipconfig / release 2. Naciśnij Enter 3. Wpisz exit * W "Moje miejsca sieciowe" * 1. Kliknij "Wyświetl połączenia sieciowe". 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na "Połączenie lokalne". 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy "Właściwości". 4. Kliknij dwukrotnie "Protokół internetowy (TCP / IP)" 5. Kliknij "Użyj następującego adresu IP" 6. Wpisz wszystko, co chcesz. (1 i 2, dopóki wszystko nie zostanie wypełnione.) 7. Naciśnij przycisk "TAB". (Automatycznie wypełni maskę podsieci.) 8. Kliknij przycisk "ok" u dołu ekranu. 9. Teraz wróć do "Protocal Internet (TCP / IP)" 10. Teraz kliknij "Uzyskaj adres IP automatycznie". 11. Kliknij przycisk "ok" u dołu ekranu. " Jeśli korzystasz z modemu kablowego, powinien to zmienić adres IP. Przy odrobinie szczęścia będziesz w stanie to zrobić w 15 sekund lub mniej. cieszyć się!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)