Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Porady dotyczące oprogramowania

Szukam programu, który może całkowicie usunąć wpisy rejestru i resztki plików z dysku. Mam do tej pory program o nazwie "Revo Uninstaller Pro", ale wygląda na to, że nie wszystko wyczyści. Używam programu o nazwie Internet Download Manager przez bardzo długi czas, ale używając revo do czyszczenia nie usuwam wszystkich pozostałych, więc mogę ponownie zainstalować program. Wiem, że działa dla innych programów, ale nie dla tego.
Reply

"reg cleaner", "ccleaner", "tuneUP"
Reply

Mam wszystkie 3 i nie robią tego, co chcę
Reply

"całkowicie kasuj wpisy rejestru i resztki z dysku". Zasadniczo to formatowanie? Windows
Reply

Zacytować: Originally Posted by Hanoi22 "całkowicie kasuj wpisy rejestru i resztki z dysku". Zasadniczo to formatowanie? Windows Nah na przykład, że revo wdraża oryginalny program deinstalacyjny i szuka wpisu do rejestru oraz plików na dysku i usuwa, a następnie szuka programu, który monitorowałby, jakie wpisy rejestrują program, gdy instaluje, a następnie usuwa je
Reply

Wyszukaj Advanced SystemCare by IObit. Mają deinstalator siły, który odinstalowuje skanowanie pozostałych plików / kluczy rejestru. Dołączono również kilka usług optymalizacji komputera. Muszę cię ostrzec, wersja pro kosztuje.
Reply

Tak, myślę, że spróbuję i będziemy poważni w dzisiejszych czasach, że nie jest trudno znaleźć "licencję"
Reply

CCleaner to program do obsługi jednego numeru
Reply

Tak, ale to nie wyczyści rejestru dla wszystkich pozostawionych kluczy rejestru pozostawionych przez programy w ogóle.
Reply

spróbuj z regedit.exe, po prostu otwórz go i wyszukaj program, który usunąłeś, a następnie usuń ręcznie wszystkie powiązane rejestry
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)