Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 7 VS Windows 10 do hakowania

Cześć chłopaki!   Nie byłeś online przez bardzo długi czas. Powoli zaczynam się włamać, głównie hackowanie gier.   Jak teraz mogę mieć dedykowane urządzenie tylko do "grywania" - zastanawiałem się, czy mój wybór systemu operacyjnego nie będzie tu czynnikiem ograniczającym. Narzędzia (wtryskiwacze, olly itp.) / Otwarte kody źródłowe / tylko system operacyjny.     Obecnie wybieram Win7 na Win10.   Z czym się kojarzysz? I najlepiej dlaczego.     Dzięki!
Reply

Patchguard jest mniej rozpowszechniony w systemie Windows 7.
Reply

Również procesy systemowe nie mają ochrony PPL na win7
Reply

Dzięki za wczesne odpowiedzi! Zacytować: Napisał Sekkai Również procesy systemowe nie mają ochrony PPL na win7 Powiedziałeś, że to źle, ale czy tak?
Reply

Zacytować: Napisał Zvejniex Cześć chłopaki! Nie byłeś online przez bardzo długi czas. Powoli zaczynam się włamać, głównie hackowanie gier. Jak teraz mogę mieć dedykowane urządzenie tylko do "grywania" - zastanawiałem się, czy mój wybór systemu operacyjnego nie będzie tu czynnikiem ograniczającym. Narzędzia (wtryskiwacze, olly itp.) / Otwarte kody źródłowe / tylko system operacyjny. Obecnie wybieram Win7 na Win10. Z czym się kojarzysz? I najlepiej dlaczego. Dzięki! Windows 10, ale używaj Linuksa do najlepszego hakowania
Reply

Zacytować: Oryginalnie wysłane przez qEnigma Windows 10, ale używaj Linuksa do najlepszego hakowania To było bardziej przeznaczone do gier wideo. Używam teraz Win10 Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Reply

Zacytować: Napisał Zvejniex To było bardziej przeznaczone do gier wideo. Używam teraz Win10 Dzięki za wszystkie odpowiedzi. System Windows 10 jest również najlepszy w grach, użyj więcej zasobów, ale jeśli masz dobry komputer, nie będziesz miał problemów
Reply

Jeśli chcesz przejść prostą drogą, powinieneś wybrać W7, ponieważ osłona łatki nie jest tak dobra jak w W10. Jednak nadal wolę W10, ponieważ uwielbiam wyzwania i uważam, że W7 jest obecnie przestarzały.
Reply

Zostałem zhakowany na moim Windows 7, komputer został zhakowany i hasło logowania zostało zmienione, Jedyne, co możesz zrobić, to zresetować hasło. Ale teraz używam Windows 10, Nie było ataku hakerów.
Reply

Zacytować: Originally Posted by Anksery Zostałem zhakowany na moim Windows 7, komputer został zhakowany i hasło logowania zostało zmienione, Jedyne, co możesz zrobić, to zresetować hasło. Ale teraz używam Windows 10, Nie było ataku hakerów. Innymi słowy, bez względu na to, czy jesteś użytkownikiem Windows 7, czy też użytkownikiem systemu Windows 10, to często atakują hakerzy,
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)