Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kiedy FairFight zabiera SS z ekranu?
#11

Zacytować: Napisał HOOAH07 Kto sprawdza ekrany? Prawdopodobnie nikt, chyba że zostaniesz zgłoszony.
Reply
#12

One offshore miejsc pracy do chin, to kto to wygląda. Prawdziwa historia
Reply
#13

Zacytować: Napisał DarkLinuxz One offshore miejsc pracy do chin, to kto to wygląda. Prawdziwa historia Myślę, że właśnie rozwiązałeś problem fałszywych banów. Niedostatecznie opłacani głodni pracownicy w sklepach z potami, którzy otrzymują wynagrodzenie za oszusta, którego znaleźli.
Reply
#14

haha, zabrało mnie wołanie o uczciwego administratora, żeby został zbanowany, widziałem, co robił niziołek i myślałem, że to pieprzy. wyciągnął dxtory i teraz po prostu ładuje. ale tak, klipy artemis podsumowują to Otrzymujesz wiele screenów, zauważam to całkiem sporo.
Reply
#15

Nie sądzę, żeby FairFight zrobił jakiś zrzut ekranu ponieważ Fairfight nie jest ANTI-CHEAT, to system, który zgłasza ludziom msg, a następnie jest badany w grze lub dziennikach.
Reply
#16

zostać kopniętymi 100x od fairfight help za wiadomość pls.?
Reply
#17

Na oficjalnym forum i nieoficjalnym komentarzu, że będzie to próba zmniejszenia liczby hacków na serwerach, tylko że taki system to gracze kickando praktycznie bez powodu podejrzeń o włamanie.
Reply
#18

Zacytować: Napisał pierwotnie rocky01 Nie sądzę, żeby FairFight zrobił jakiś zrzut ekranu ponieważ Fairfight nie jest ANTI-CHEAT, to system, który zgłasza ludziom msg, a następnie jest badany w grze lub dziennikach. nie robią zrzutu ekranu na stronie internetowej Fairfight, mówi to wszystko
Reply
#19

Zacytować: Napisał DarkLinuxz Nowy Fairfight ESP, robi to za Ciebie, więc nie musisz hakować! M107 # 16 w / Pomoc do gry Fairfight ESP - YouTube hahaha, tak. Też to widziałem. Czasami robią zrzut ekranu, gdy jest się blisko rzadkiej broni, powodując sekundę opóźnienia. więc jeśli będziesz się liczyć losowo, rozejrzyj się.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)