Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kiedy FairFight zabiera SS z ekranu?

Czy zabierze SS w dowolnym momencie lub po otrzymaniu zgłoszenia?
Reply

Myślę, że robi to screeny raz na x minut, jak robi to większość innych ACów.
Reply

Nie, nie sądzę, więc nigdy nie zrzuty ekranu z mojego nowego konta .....
Reply

skąd wiesz, kiedy robią zrzut ekranu? wysyłają sms czy coś?
Reply

Zacytować: Napisał Afk1337 Nie, nie sądzę, żebym nigdy nie zresetował mojego nowego konta ..... Biorą je częściej niż wiesz, widzę co najmniej godzinę na godzinę więcej. Mogę powiedzieć, ponieważ moje cheaty SS-Cleanera wskakują, gdy zażądają jednego.
Reply

Zacytować: Originally Posted by zoomgod Biorą je częściej niż wiesz, widzę co najmniej godzinę na godzinę więcej. Mogę powiedzieć, ponieważ moje cheaty SS-Cleanera wskakują, gdy zażądają jednego. Kto sprawdza ekrany?
Reply

Czy to wyjątkowa cecha uczciwej walki WarZ? Odkąd używam oszustwa w innej chronionej grze FairFight i nie zostałem jeszcze zbanowany, bez czyszczenia przez SS
Reply

Nowy Fairfight ESP, robi to za Ciebie, więc nie musisz hakować! M107 # 16 w / Pomoc do gry Fairfight ESP - YouTube
Reply

lol ładne Zrzuty ekranu są wykonywane bardzo często, ale rzadziej, jeśli są czyste.
Reply

Yah jest całkiem przypadkowa. Ktoś tu włamał się jakiś czas temu, chcę powiedzieć, że to był tim0n, ale mógł być nie tak, miał "SS Cleaner" i za każdym razem, gdy mieli go wziąć, zobaczyłbyś hack mrugnięcia. Czasem było to często, a innym razem prawie nigdy się nie zdarzyło. Tak jest tylko wtedy, gdy robisz dużo podobnych pvpów lub rzeczy podejrzanych.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)