Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomijając wagę przedmiotu można układać w stosy

Aktualizacja - 27.17.12   - Naprawiono kod błędu (6) - Naprawiono stos przedmiotów do # 1 (zwiększenie limitu wagi)     Instrukcja:   Najpierw potrzebujesz sposobu na dupe! (lub chcesz po prostu zagrać z dziesiątkami przedmiotów, które można układać w stos w plecaku) 1. Rozpocznij grę z pierwszym klientem (gdy chcesz zrobić duplikat) i otwórz Cheat Engine. (Dołącz proces warz i załaduj tabelę oszustów "WarZ_Bypass_stackable_items_weight.CT" 2. Przejdź do globalnego ekwipunku i włącz skrypt w Cheat Engine. 3. Zacznij upuszczać przedmioty do swojego plecaka. 3. Następnie zamknij grę i uruchom ją ponownie, a następnie obejrzyj swój plecak / globalną listę zasobów 4. Dołącz do serwera i ciesz się     Zrzut ekranu:       Ściągnij:   http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=8320
Reply

Dobra robota, ale nie mam kredytów za znalezienie tego?
Reply

Zacytować: Originally Posted by iZeD Dobra robota, ale nie mam kredytów za znalezienie tego? Kredyty na znalezienie wartości? Podziękowania / podziękowania: IZED ^^
Reply

Właściwie opowiedziałem ci o tym i nakłoniłem cię do napisania tego skryptu ale tak, wykonałeś niesamowitą pracę
Reply

Oczekuje na zatwierdzenie...
Reply

Zatwierdzony. Skanowanie nie jest potrzebne.
Reply

Nie udało się przenieść przedmiotu z plecaka do ekwipunku: kod 6 Ktoś jeszcze?
Reply

taki sam, kod błędu 6
Reply

Zacytować: Napisał pierwotnie RandomNess1333 Nie udało się przenieść przedmiotu z plecaka do ekwipunku: kod 6 Ktoś jeszcze? To samo tutaj
Reply

nie działa tutaj;
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)