Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poradnik Philtera85 dotyczący usuwania programów szpiegujących.
#11

Mam dwa połączone komputery, oba prawdopodobnie zainfekowane przez spyware. Jeśli pozbywam się programów szpiegujących na jednym komputerze, czy program szpiegujący może rozprzestrzeniać się w sieci i ponownie zainfekować komputer, który właśnie naprawiłem?
Reply
#12

Najlepiej odłączyć się od sieci / Internetu podczas usuwania złośliwego oprogramowania.
Reply
#13

Jeśli jest to dozwolone, utwórz nowy wątek i opublikuj dziennik tutaj. Jestem pewien, że ppl będzie zbyt chętny do pomocy. Istnieją także inne fora, które mogą również służyć radą; bleepingcomputer.com ma dobrą sekcję jeden do jednego dla maszyn czyszczących. Ale Hijackthis to tylko połowa historii; Wciąż bym się przekonał, co znalazły reklamy Ad-Aware i Spybot.
Reply
#14

Znalazłem konia trojańskiego na moim komputerze! wow Nie wiedziałem, że to było takie złe, a około 20 różnych rodzajów zainfekowanych plików (głównie spyware) Nawet nie sprawdziłem jeszcze wirusów.
Reply
#15

Nie rozumiem, dlaczego ludzie muszą zaśmiecać komputer tak dużym oprogramowaniem antywirusowym, to sprawia mi przykrość, gdy widzę, że z powodu dziwnego hakera "Fuck-head" musi zepsuć czyjś komputer z wirusami i adware, czyli że wszyscy potrzebujemy ton i ton oprogramowania antywirusowego. Osobiście wszystko, co mam na wszystkich moich maszynach z systemem Windows, to AVG i wiesz co, nie miałem wirusów ani spyware'ów, ani nic nie pomogło mi bez wiedzy. Większość programów antywirusowych po prostu powie Ci, że są zainfekowane pliki, średnio blokuje wszystko, dopóki nie dasz OK. Szczerze mówiąc, komputery zostały zaprojektowane w pierwszej kolejności, aby nie wymagać ani jednej ochrony, ale teraz, w dzisiejszych czasach, niemożliwe jest, aby wirus nie został wbity w coś, czego nie ma na miejscu.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)