Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktualizacja notatek dla warZ 18.12.2012

Dodano przedmioty świąteczne ... Miłej zabawy w poszukiwaniu pisanek Umożliwiono wczesne odrodzenie Czas przebudzenia jest ustawiony na 4 godziny Teraz działa tryb Hardcore: jeśli umrzesz, twoja postać zginie na stałe Optymalizacje zombie (powinny pomóc komputerom, które mają więcej niż jeden wątek procesora) Zaktualizowano PhysX, aby pomóc nam znaleźć dodatkowe awarie z PhysX. Polerowanie terenu mapy Colorado Naprawiono błąd, który pozwalał użytkownikom wybierać przedmioty przez ściany Naprawiono duży błąd, który nie został prawidłowo narysowany w twoim modelu postaci przy pierwszym logowaniu Ciesz się, gdy strona jest wyłączona
Reply

dzięki nowej wypłacie za insta revive, jeśli umrzesz w pobliżu wielkiej walki z mnóstwem łupów, sugeruję zapłacić 50gc, aby ożywić i złapać go, zanim zniknie
Reply

Zaktualizowana mini łatka Gracze bardzo głośno mówili o posiadaniu 100 serwerów graczy, więc dodaliśmy serwer 100-osobowy i zwiększymy liczbę serwerów do 100 z czasem Obniżone obrażenia od upadku Prawidłowa ilość wyświetlaczy GC po odświeżeniu teraz Prawidłowe wyświetlanie komunikatu o błędzie, gdy nie masz wystarczającej ilości GC, aby ożywić Naprawiono błąd, który odciął GC, by ożywić, ale nie wskrzesił. Zwróciliśmy również wszystkie brakujące wartości GC dla tego błędu.
Reply

Człowieku, myślę, że 4 godziny to za dużo. I tryb hardcore ... tak, to dla mnie zbyt trudne. :/ hahahaha
Reply

I wiem, że moderator czyta to, więc co muszę zrobić, aby opublikować rzeczy bez zatwierdzenia przez moderatora?
Reply

Zacytować: Wysłano przez Desseray Zaktualizowana mini łatka Gracze bardzo głośno mówili o posiadaniu 100 serwerów graczy, więc dodaliśmy serwer 100-osobowy i zwiększymy liczbę serwerów do 100 z czasem Obniżone obrażenia od upadku Prawidłowa ilość wyświetlaczy GC po odświeżeniu teraz Prawidłowe wyświetlanie komunikatu o błędzie, gdy nie masz wystarczającej ilości GC, aby ożywić Naprawiono błąd, który odciął GC, by ożywić, ale nie wskrzesił. Zwróciliśmy również wszystkie brakujące wartości GC dla tego błędu. W końcu, gdy uruchomione zostaną serwery 100-osobowe, mamy nadzieję, że w mniejszych miejscowościach pojawi się więcej graczy korzystających z roamingu. Obrażenia spadające są miłe, gdy zjeżdżasz z wysokości 2 stóp wzgórza.
Reply

Zaśmiałam się tak mocno przez 4 godziny czasu ożywienia. Prawdziwi gracze, którzy zdobyli cel, są teraz na 4 godziny po tym, że przeżyli, lub muszą zapłacić pieniądze, aby je szybciej ożywić? Jeśli to prawda, to wygląda na to, że twórcy znaleźli sposób na czerpanie korzyści z boksów
Reply

Poczekaj, aż aktualizacje haseł zostaną zaktualizowane, a hitboty z insta hit zaczną trafiać do wszystkich nowych graczy, Thy crys będzie muzyką dla moich słuchaczy.
Reply

hahahaha omg muszę iść aimbot tonę świeżych spawnów XD sztuka trollingu musi się rozpocząć! edytować: --------------------------- Zaloguj Się --------------------------- Twoje konto zostało permanentnie zbanowane --------------------------- dobrze ---------------------------
Reply

Zacytować: Napisał Lamleial hahahaha omg muszę iść aimbot tonę świeżych spawnów XD sztuka trollingu musi się rozpocząć! edytować: --------------------------- Zaloguj Się --------------------------- Twoje konto zostało permanentnie zbanowane --------------------------- dobrze --------------------------- Hahaha! koleś rozśmieszył mnie głośno!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)