Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Generator kodów śmieciowych - Nie ujawniaj swojego cheata
#11

Dobre wydanie, pomagające pastorom jeszcze bardziej ... Polecam, jeśli to już nie jest rzecz, którą robisz, przycisk Generuj również skopiuj tekst (Zapisuje kilka sekund)
Reply
#12

Czy ty jesteś Lemon z Minecrafta?
Reply
#13

Zacytować: Napisał pierwotnie b0i Czy ty jesteś Lemon z Minecrafta? shhhhh
Reply
#14

Czy ktoś może to zaaprobować?
Reply
#15

Zacytować: Originally Posted by Bohemian43 Przepraszam, jeśli się mylę, ale czy kompilator nie usunie bezpośrednio tych funkcji, biorąc pod uwagę, że nic nie zwracają i nie wykorzystali swoich danych w żaden znaczący sposób? (Pisanie do pliku, drukowanie, itp.) Myślę, że najlepszym sposobem na robienie niechcianych kodów jest emisja __asm, która nie jest zoptymalizowana przez kompilator i może radykalnie zmienić sygnaturę pliku. Jeśli nie jesteś pewien, wywołaj go, aby zobaczyć efekt.
Reply
#16

Zacytować: Napisał pierwotnie użytkownik nikobelic29 Jeśli nie jesteś pewien, wywołaj go, aby zobaczyć efekt. Użyłem podobnego generatora kodów śmieciowych, który wcześniej został wydany na tym forum, wraz z przepisywaniem i dodawaniem kilku funkcji i doświadczyłem ogromnego wzrostu rozmiaru pliku, wraz z dużą zmianą sygnatur z użyciem SigBencha (niezbyt wiarygodny, wiem, jednak wykonałem przetestować kilka razy, aby wyeliminować wartości odstające). Miałem wyłączone optymalizacje kompilacji, co oznacza, że ten kod nie zostanie usunięty, gdy taka funkcja jest używana. Nie podoba mi się ta praktyka, ponieważ uważam, że jest leniwy i nie zachęca ludzi do nauki.
Reply
#17

Zatwierdzone - dzięki za udostępnienie. // Generator-śmieci-Generator-by-Lemon.jar - sha256: a94b6b26c479afa40ef9188b6876fdf9de517cb82713f9563a95be94428055ef
Reply
#18

dzięki za udostępnienie
Reply
#19

dzięki za udostępnienie
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)