Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slither.io
#1

Myślę, że nadszedł czas na zhackowanie tej gry. Robiłem więc skany na wszystko, co potrafię myśleć o prędkości, miejscu na mapie, oczywiście masa nie działała, naprawdę wszystko jest zamknięte, ale na pewno widziałem kogoś wcześniej teleportującego się dzisiaj z nazwą "Hacker" . Nie tylko odradzał się z rozszerzeniem tampermonkey z jednej z tych modowych stron internetowych, ponieważ miał cichą masę. Naprawdę chciałbym włamać się do społeczności. Nie jestem dobry w JS, więc nie wchodzi to w grę. Ktoś ma jakieś pomysły / dane na ten temat?
Reply
#2

Powodzenia! wkrótce usłyszę o tobie!
Reply
#3

Hmm, wkrótce będziemy potrzebować hacków ...
Reply
#4

To nudne grać z hackami i już jest dość nudne.
Reply
#5

Dobrze [cenzurowane] s, potrzebujemy trochę hacków do tej gry. W jaki sposób?
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by nikoli Dobrze [cenzurowane] s, potrzebujemy trochę hacków do tej gry. W jaki sposób? Uroczy
Reply
#7

Zacytować: Napisał Slayer1250 Uroczy Jeśli dobrze pamiętam, jedną z zasad tego forum jest to, że nie można zamieszczać zdań jedno słowo. Jeśli chodzi o zapytanie o to, jak zhackować slither.io, spójrz na grę, niż na youtube, nie trudno. Chyba wspomnę też, że możesz uzyskać nieco hackowania slither.io ze sklepu Google, sklepu Chrome, niezależnie od tego, jak się nazywa.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by what1234567 Jeśli dobrze pamiętam, jedną z zasad tego forum jest to, że nie można zamieszczać zdań jedno słowo. Jeśli chodzi o zapytanie o to, jak zhackować slither.io, spójrz na grę, niż na youtube, nie trudno. Chyba wspomnę też, że możesz uzyskać nieco hackowania slither.io ze sklepu Google, sklepu Chrome, niezależnie od tego, jak się nazywa. Przepraszam, nie wiedziałem! Powinienem to przeczytać ponownie. Trzeba też uzyskać Tampermonkey i skrypt, ponieważ rzeczywiste rozszerzenia modów już nie działają. Co więcej, nie są to w rzeczywistości hacki, są to po prostu proste modyfikacje i nie robią zbyt wiele, pozwalając na powiększanie i pomniejszanie, zachowywanie swojego imienia, ustawień klanowych i dołączanie do stron z innymi ludźmi.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)