Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

adres IP
#1

cześć   Szukam jakiegoś premium lub darmowego (bardzo dobrego) oprogramowania do zmiany adresu IP. Czy możesz mi pomóc? Dzięki   P.S. Dostajesz + rep ode mnie.
Reply
#2

VPN jest tym, czego szukasz
Reply
#3

@ Cre3per rzeczywiście chcę program, oprogramowanie
Reply
#4

Zrestartuj router -> Oszczędzaj pieniądze
Reply
#5

@ A200K Nie chcę tego kupić, po prostu powiedz mi kilka imion
Reply
#6

Nie dostaniesz nowego adresu IP bez restartowania routera lub użycia vpn
Reply
#7

dobrze dzięki
Reply
#8

ummm ... Wiesz, że VPN to oprogramowanie?
Reply
#9

VPN jest tym, czego szukasz. Użyłem Mullvada już od jakiegoś czasu i jest wspaniale. Prawie brak utraty pakietów lub problemów z opóźnieniem. Gorąco polecam spróbować. http://www.mullvad.net
Reply
#10

Wiem, że to jest rodzaj uderzenia, ale ponieważ nikt nie dał jasnego rozwiązania, pozwól mi wkroczyć. Dżentelmen, aby tymczasowo zmienić swój IP, potrzebujesz VPN, Proxy lub TOR. TOR da ci wolniejsze połączenie, ale wyższą annonimiczność. Jeśli chcesz na stałe zmienić adres IP, musisz mieć dynamiczny adres IP. Jeśli zrobisz; Przejdź do CMD> wpisz: ipconfig / release> zamknij router na ponad 12 godzin, a następnie otwórz go ponownie. Przejdź do CMD> wpisz: ipconfig / renew JEŻELI masz dynamiczny adres IP, twój adres IP zostanie zmieniony. Jeśli nie, potrzebujesz VPN / proxy / TOR. to jest to! PS: Wiem, że jest zbanowany, ale wciąż może to przeczytać i może inni członkowie mogą.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)