Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

adres IP

cześć   Szukam jakiegoś premium lub darmowego (bardzo dobrego) oprogramowania do zmiany adresu IP. Czy możesz mi pomóc? Dzięki   P.S. Dostajesz + rep ode mnie.
Reply

VPN jest tym, czego szukasz
Reply

@ Cre3per rzeczywiście chcę program, oprogramowanie
Reply

Zrestartuj router -> Oszczędzaj pieniądze
Reply

@ A200K Nie chcę tego kupić, po prostu powiedz mi kilka imion
Reply

Nie dostaniesz nowego adresu IP bez restartowania routera lub użycia vpn
Reply

dobrze dzięki
Reply

ummm ... Wiesz, że VPN to oprogramowanie?
Reply

VPN jest tym, czego szukasz. Użyłem Mullvada już od jakiegoś czasu i jest wspaniale. Prawie brak utraty pakietów lub problemów z opóźnieniem. Gorąco polecam spróbować. http://www.mullvad.net
Reply

Wiem, że to jest rodzaj uderzenia, ale ponieważ nikt nie dał jasnego rozwiązania, pozwól mi wkroczyć. Dżentelmen, aby tymczasowo zmienić swój IP, potrzebujesz VPN, Proxy lub TOR. TOR da ci wolniejsze połączenie, ale wyższą annonimiczność. Jeśli chcesz na stałe zmienić adres IP, musisz mieć dynamiczny adres IP. Jeśli zrobisz; Przejdź do CMD> wpisz: ipconfig / release> zamknij router na ponad 12 godzin, a następnie otwórz go ponownie. Przejdź do CMD> wpisz: ipconfig / renew JEŻELI masz dynamiczny adres IP, twój adres IP zostanie zmieniony. Jeśli nie, potrzebujesz VPN / proxy / TOR. to jest to! PS: Wiem, że jest zbanowany, ale wciąż może to przeczytać i może inni członkowie mogą.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)