Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

WYKRYTO EAC MOŻLIWOŚCI PRZEZ VAC TOO (przepraszam za zgubienie!)             Readme; Cheat> hax3s.dll umieść go w C: \ Cheat dll loader> UnityLoaderv2.dll umieść go w C: \ cyan.png umieść go w \ Steam \ steamapps \ common \ Rust \ RustClient_Data Marks.txt umieść go w \ Steam \ steamapps \ common \ Rust Rozpocznij grę z rdzą Wtryskiwacz> injector.exe uruchom jako administrator po załadowaniu Rust w menu głównym Na wyskakującym okienku pojawia się komunikat "error" coś ok, powinieneś zobaczyć FPS na lewym górnym ekranie teraz idź na serwerze!     Klawiatura; USUŃ, aby otworzyć menu INSERT, aby włączyć / wyłączyć brak klipu     Ściągnij;     WYKRYTE BANKI WSZYSTKO!     Kredyty; weedling HardC0dez Brut7 Midi12 dwendt
Reply
#2

niiiice to sposób na przejście przez ściany
Reply
#3

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy te hacki rzeczywiście działają, ponieważ nie ufam ludziom, którzy właśnie dołączyli do witryny, jak miesiąc temu.
Reply
#4

Fajnie wygląda dobrego człowieka. Czekamy z niecierpliwością na zabawę. Jestem nowy w Rust na tym końcu, mam kilka pytań, jeśli nie masz nic przeciwko. 1.) Jaki jest dobry wtryskiwacz do użycia w tym? (Jeśli jest tylko jeden, przepraszam za głupie pytanie.) 2.) Co to jest program ładujący dll? Przykro mi, że jestem noobem w tej kwestii, ale grałem tylko z H1Z1. Medyczny
Reply
#5

Działa to, dzięki hardcodez
Reply
#6

niesamowite!)))
Reply
#7

Jak zamierzasz? Niech ten błąd nie myśli o filmie
Reply
#8

Hej, nie rozumiem, gdzie powinienem umieścić haxs3.dll i loader jedności. Wiem, że mówi C: / ale gdzie? w folderze z rdzy lub?
Reply
#9

Bardzo dobrze! Czy to jest metoda wtrysku UD?
Reply
#10

Zacytować: Napisał steven1578 Bardzo dobrze! Czy to jest metoda wtrysku UD? 70 godzin na rdzy nie ma zakazów https://github.com/dwendt/UniversalInject Zacytować: Originally Posted by yaNNi3 niiiice to sposób na przejście przez ściany Tak, bez klipu możesz iść gdziekolwiek Zabawa kraść przedmioty od śpiących adminów pod wodą ... Dostałam ponad 1 mln + zasobów od 1 admin wczoraj xD Zacytować: Originally Posted by bfrsmedic2 Fajnie wygląda dobrego człowieka. Czekamy z niecierpliwością na zabawę. Jestem nowy w Rust na tym końcu, mam kilka pytań, jeśli nie masz nic przeciwko. 1.) Jaki jest dobry wtryskiwacz do użycia w tym? (Jeśli jest tylko jeden, przepraszam za głupie pytanie.) 2.) Co to jest program ładujący dll? Przykro mi, że jestem noobem w tej kwestii, ale grałem tylko z H1Z1. Medyczny 1.) injector.exe pochodzi z tym 2.) cheat dll loader jest ładowaczem, który ładuje cheat.dll do gier jedności (tylko 64-bit)
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)