Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WYKRYTO EAC MOŻLIWOŚCI PRZEZ VAC TOO (przepraszam za zgubienie!)             Readme; Cheat> hax3s.dll umieść go w C: \ Cheat dll loader> UnityLoaderv2.dll umieść go w C: \ cyan.png umieść go w \ Steam \ steamapps \ common \ Rust \ RustClient_Data Marks.txt umieść go w \ Steam \ steamapps \ common \ Rust Rozpocznij grę z rdzą Wtryskiwacz> injector.exe uruchom jako administrator po załadowaniu Rust w menu głównym Na wyskakującym okienku pojawia się komunikat "error" coś ok, powinieneś zobaczyć FPS na lewym górnym ekranie teraz idź na serwerze!     Klawiatura; USUŃ, aby otworzyć menu INSERT, aby włączyć / wyłączyć brak klipu     Ściągnij;     WYKRYTE BANKI WSZYSTKO!     Kredyty; weedling HardC0dez Brut7 Midi12 dwendt
Reply

niiiice to sposób na przejście przez ściany
Reply

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy te hacki rzeczywiście działają, ponieważ nie ufam ludziom, którzy właśnie dołączyli do witryny, jak miesiąc temu.
Reply

Fajnie wygląda dobrego człowieka. Czekamy z niecierpliwością na zabawę. Jestem nowy w Rust na tym końcu, mam kilka pytań, jeśli nie masz nic przeciwko. 1.) Jaki jest dobry wtryskiwacz do użycia w tym? (Jeśli jest tylko jeden, przepraszam za głupie pytanie.) 2.) Co to jest program ładujący dll? Przykro mi, że jestem noobem w tej kwestii, ale grałem tylko z H1Z1. Medyczny
Reply

Działa to, dzięki hardcodez
Reply

niesamowite!)))
Reply

Jak zamierzasz? Niech ten błąd nie myśli o filmie
Reply

Hej, nie rozumiem, gdzie powinienem umieścić haxs3.dll i loader jedności. Wiem, że mówi C: / ale gdzie? w folderze z rdzy lub?
Reply

Bardzo dobrze! Czy to jest metoda wtrysku UD?
Reply

Zacytować: Napisał steven1578 Bardzo dobrze! Czy to jest metoda wtrysku UD? 70 godzin na rdzy nie ma zakazów https://github.com/dwendt/UniversalInject Zacytować: Originally Posted by yaNNi3 niiiice to sposób na przejście przez ściany Tak, bez klipu możesz iść gdziekolwiek Zabawa kraść przedmioty od śpiących adminów pod wodą ... Dostałam ponad 1 mln + zasobów od 1 admin wczoraj xD Zacytować: Originally Posted by bfrsmedic2 Fajnie wygląda dobrego człowieka. Czekamy z niecierpliwością na zabawę. Jestem nowy w Rust na tym końcu, mam kilka pytań, jeśli nie masz nic przeciwko. 1.) Jaki jest dobry wtryskiwacz do użycia w tym? (Jeśli jest tylko jeden, przepraszam za głupie pytanie.) 2.) Co to jest program ładujący dll? Przykro mi, że jestem noobem w tej kwestii, ale grałem tylko z H1Z1. Medyczny 1.) injector.exe pochodzi z tym 2.) cheat dll loader jest ładowaczem, który ładuje cheat.dll do gier jedności (tylko 64-bit)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)