Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uszkodzone dane

Wydaje się, że to miejsce do opublikowania tego ..   Zasadniczo i sformatowany, a po zainstalowaniu większości moich programów, poszedłem do wprowadzenia nowego MSN na.   Mam błąd:   Plik lub katalog C: \ DOCUME ~ 1 \ ** \ Dane aplikacji \ Microsoft \ CryptnetUrlCache \ MetaData jest uszkodzony i nieczytelny. Uruchom narzędzie Chkdsk.   Cały powód, dla którego sformatowałem to, ponieważ uruchomiłem Chkdsk o czymś innym, a skończyło się na niebieskim ekranie, więc jestem tego pewien: P   Do czego właściwie służy ten folder? Czy powinienem go naprawić, czy nie jest to konieczne? Czytałem, że miało to coś wspólnego z certyfikatami, ale nie jestem pewien =   dzięki
Reply

Cóż, użyłem dysku Windows do sformatowania ... Podjęto około 3 prób, ponieważ ciągle powtarzano, że dysk twardy nie został podłączony lub mógł zostać uszkodzony. Został on podłączony, więc usunąłem partycję, ponownie ją zainstalowałem i działało dobrze oprócz tego błędu. Ostatnim razem, gdy uruchomiłem chkdsk i skompilowałem komputer, spowodowałem BSOD, więc nie pomyślałem, że to naprawdę pomoże. Naprawdę usunąłem niektóre pliki, które potrzebowałem.
Reply

Trudno powiedzieć, co jest przyczyną problemu, ale mogę ci powiedzieć, że jeśli dostajesz losowe błędy płyty i BSOD i nie zrobiłeś nic poza zwykłymi, to bardzo polecam uruchomić DFT (Test sprawności dysku ) Uruchom pełne i zaawansowane skanowanie, aby upewnić się, że dysk twardy jest w porządku. Jeśli nie, może być czas na wymianę.
Reply

Ok, dzięki, spróbuj to już wkrótce. Powie mi, czy jest uszkodzony? czy jest to program, czy polecenie Windows?
Reply

Pokaże ci, czy dysk twardy zawiódł tak. Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to posłuchać HDD. Upewnij się, że nie wydaje dziwnych dźwięków (drapanie, skrzeczenie, klikanie). Poczuj także dysk twardy, aby upewnić się, że talerze ciągle się obracają i nie wyłączają się przypadkowo. Mogłoby to być ustawienie BIOS, ale jeśli wszystko działało do tej pory i nie zepsułeś BIOS-u, zanim będzie to mało prawdopodobne. Po prostu uruchom DFT, aby przetestować dysk twardy. Będzie działać przez około godzinę, może więcej, w zależności od dysku twardego i rozmiaru. DFT http://www.hitachigst.com/hdd/suppor...2_v415_b01.iso Więcej informacji: http://www.hitachigst.com/hdd/support/download.htm#DFT
Reply

ok, uruchamiając dysk sprawdzić, co dokładnie zrobi? spróbuj naprawić i jeśli nie po prostu usuń pliki? może wystartować z dyskiem Windows, a naprawa może zadziałać ??
Reply

Zacytować: Originally Posted by jmorr212 ok, uruchamiając dysk sprawdzić, co dokładnie zrobi? spróbuj naprawić i jeśli nie po prostu usuń pliki? może wystartować z dyskiem Windows, a naprawa może zadziałać ?? Po prostu uruchom chkdsk. To nie jest jakaś spisek Microsoftu powodujący awarię komputerów Everyone. Szuka złych sektorów i takich i naprawia je. Nie usunie niczego, czego potrzebujesz, to byłoby głupie, gdybyś mnie zapytał. To tak jak w samolocie, prawda? Znasz te maski tlenowe? Cóż, kiedy ich potrzebujesz, spadają z sufitu, ale złapie, skrzydła samolotu spadają. Innymi słowy, pieprzony głupi. chkdsk nie będzie pieprzyć twojego gówna i nie powinieneś zmieniać formatu, jeśli otrzymasz jeden komunikat stop.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)